Free wallpapers - free desktop wallpapers, Pozadí, Obrázky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Kontakt

Free-wallpapers
(zavináč)
Free-wallpapers.cz


Wallpaper, tapeta Jezero na plochu PC

Licence: Public domain, autor: Ken Thomas

Obrázek, tapeta, pozadí Nature, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Jezero

Zvolte rozměr, velikost tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

1280x800
Tapeta, pozadí Nature, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Jezero

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Jezero se nachází v kategorii Nature

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: obrázek, 1280x854, mobilní telefon, pozadí, tapeta, ke stažení, Free Wallpaper, Nature, wallpaper, 2560x1440, obrázky ke stažení, 1152x1920, Samsung Galaxy, zdarma, 1080x1800, 1600x2560, 1536x2048, 1024x600, na plochu, displej.

Jezero je dalším zajímavým obrázkem - tapetou na plochu PC - monitoru, displeje. Wallpaper na monitor počítače je k dispozici ke stáhnutí v různých rozměrech. Klikněte na nejvhodnější rozměr a poté můžete uložit obrázek z nového okna prohlížeče. Potom si otevřete systémové nastavení operačního systému a nastavte zde požadovaný soubor jako tapetu vaší pracovní plochy. Před sdílením wallpaperu (například umístěním na vlastní webovou prezentaci) se seznamte s licencí uvedenou nad ukázkovým obrázkem.


Hledání


Reklama


(c) 2009 Free-wallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů