Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Universe na plochu PC ke stažení zdarma | wallpapers

Wallpaper Universe na plochu

Universe je další varianta překladu slova vesmír. Je to nekonečný prostor a čas. Určité astonomické historické výsledky určují stáří velmíru na 13,7 miliardy let, což je samozřejmě pouze hypotéza a ničím nepodložená myšlenka. Universe můžete vidět na tomto wallpaperu.

zdroj, autor: NASA ESA, licence Public domain.

Obrázek, tapeta, pozadí , wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Universe zdarma ke stažení

Dostupné rozměry wallpaperu, tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.

Klíčová slova: OnePlus, smartphone, obrázky ke stažení, ke stažení, Universe, Linux Xubuntu, tapeta, Asus ZenFone, pozadí, obrázek, 1536x2560, Microsoft Windows 8, Windows 7, 1280x960, Ulefone, LG, wallpaper, zdarma, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, 1440x2560, Free Wallpaper, Nexus, 2560x1440, .

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Universe. Tapeta pojmenovaná Universe je k dispozici ke stažení v několika velikostech. Doporučujeme vám, zvolit si rozlišení obrázku, které se nejvíc blíží rozlišení vašeho zařízení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru. Pak ho můžete stáhnout nebo pomocí menu rovnou nastavit jako tapetu pracovní plochy. Podmínky pro další využití tohoto obrázku jsou dány licencí, která je uvedena v popisu na náhledovým obrázkem. Určitě ji dodržujte! Děkujeme!