Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Bojové hry, Akční hry a tak dále.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Super online kvízy, Online testy zdarma, Federace USA, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled přípon a koncovek souborů, Online obrázky k vybarvení, Kliparty zdarma ke stažení, Hry pro kluky, linky, Slovník pojmů Co je to?

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lego, Kavkazská jedle, Santa, Slámový adventní věnec, Anděl, Obrazovka, Tichá noc, Alkoholový kalendář, Křesťanství, Špalda, Popelka, Vánoční pozadí, Německy, Košíčky, Štědrý večer, Korálky, Štóla, Vánoční svíčky, Ostrava, Jingle Bells, Vánoční koledy, Koledy, Přáníčko, Štěstí, Vinná klobása, Jedle, Jmenovka, Perníčky, Drážďany, Nový rok, Osvětlení apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, nápoje, osobnosti a lidé, zelenina, zvířata, hmyz, ženy a dívky, ovoce, nástroje a přístroje, hudba, auta, květiny, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ptáci, symboly, sport, Vánoce a Advent, náboženství, halloween, rostliny, dopravní prostředky atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, historie, mytologie, filozofie, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, sport, politici, věda, křesťanství, státní správa, fikce a fantasy, rodinné vztahy, psychologie, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, školství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři atd.

Keywords:Prapory regionů a království, Počítačové tapety pro Windows, B, Pozadí na plochu počítače, Texty blahopřání, Full HD wallpapers na PC, Adventní magazín, Dopravní značení, Obrázky ke stažení na plochu, Nejlepší online hry zdarma, webovky, školství

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Anekdoty, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, vtipy, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, anekdoty o politice apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Akční gamesky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Auta a závodní, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventury, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Vermont, Severní Dakota, New Hampshire, Oregon, Montana, Louisiana, Delaware, Connecticut, Tennessee, Jižní Dakota, Idaho, Washington, Jižní Karolína, Minnesota, Aljaška, Kentucky, Mississippi, Virginie, Maryland, Maine, Arkansas, Georgie, Nebraska, Nevada, Utah atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, Seznam souborových přípon, Chelsea Football Club, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů, Státní vlajky států světa, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, Státní prapory všech zemí, výukové pomůcky, V

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílečky, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Logické hry a tak dále.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Vaření a smažení, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Barbie hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vtipné texty, anekdoty, fóry, frky, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, anekdoty, fóry, frky, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O škole, Vtipy o Bohu, O mužích, O Slovácích, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech apod.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značení, weby, Vánoční tapety na plochu, cestování, zábava, Online testy zdarma, Křesťanství a Vánoce, F, Wallpapery na tablet, Nej hry online

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílečky, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Logické hry a tak dále.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Hannah Montana, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Vaření a smažení, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Barbie hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: internetové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, Onlinovky zdarma, Superhry a hry online zdarma, URL, Ježíš Kristus, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Adventní magazín, doporučujeme, Přehled vlajek USA, pro dospělé, M, Online hry zadarmo,

Jeden fór na závěr. Vtip Světové ideologie a nauky: KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Cestovatelské stránky
Naše tipy
Vlajky měst Olomouckého kraje
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo futbalista
Tipy na zajímavé weby
Zamilované sms vzkazy
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.