Free Wallpapers
Tapety, pozadí, obrázky, wallpapers Fantasy na plochu zdarma ke stažení

Tapety, obrázky, pozadí, wallpapers Fantasy

Kategorie Fantasy wallpapers obsahuje tapety bájných zvířat či bytostí - elf, Drow, Hobbit, Centaur, Unicorn, Basilisk, Dragon, Phoenix, Pegas apod.

  • 1

Wikipedia o Fantasy: Fantasy je umělecký žánr, používaný předěvším v literatuře a filmu, ale i ve výtvarném umění, založený především na užití magie či jiných nadpřirozených prvků (bájné bytosti, bohové, démoni). V anglosaském světě je však fantasy označení pro jakékoliv dílo fantastického žánru, které není science fiction. Žánr je stejně jako přibuzné žánry science fiction a horror definován především rekvizitami a prostředím, kam je dílo situováno.
Klíčová slova: wallpapers, Pegas, Basilisk, Hobbit, Aquaduct, Angel, Zombie, Unicorn, Sphinx, Dragon, Elf, Balrog, Gandalf, Centaur, Drow, Phoenix, Sauron, fantasy, pozadí, na plochu, Elf, Drow, Hobbit, Centaur, Unicorn, Basilisk, Dragon, Phoenix, Pegas, plocha, LG, 1600x900, 1600x2560, 1536x2048, na plochu, ultrabook, Pyramide, 3D a digital, wallpaper, 1080x1800, Microsoft Windows 8, Linux Mint, tapeta, Nexus, ke stažení, Free Wallpaper, zdarma, 1800x1440, počítač.