Free Wallpapers
Tapety, pozadí, obrázky, wallpapers Rally na plochu zdarma ke stažení

Tapety, obrázky, pozadí, wallpapers Rally

V této části webu Free-wallpapers se nachází Rally wallpapers. Fanoušci zajímavého a nebezpečného sportu jistě uvítají možnost stáhnout si wallpaper - tapetu s vyobrazením svého oblíbeného jezdce resp. oblíbeného týmu.

  • 1

Víte, že?
Rally (Rallying, Rally v USA Závody rally, francouzsky Rallye) je druh automobilových soutěží, které se konají na běžných komunikacích nejrůznějších úrovní. Spojovací etapy se odbývají na otevřených komunikacích, kde musejí účastníci dodržovat všechny dopravní předpisy. Posádky jsou povinny přijet na minutu přesně do časové kontroly, rozhodující jsou úseky uzavřené pro běžný provoz. Tady se elektronicky měří čas průjezdu od pevného startu do letmého cíle s přesností na jednu desetinu sekundy. Součet časů ze všech měřených úseků a penalizací z časových kontrol určují výsledek. Zúčastnit se mohou speciálně připravené automobily otestované národní sportovní autoritou, v případě ČR Federací automobilového sportu, jíž pověřila k výkonu národní sportovní autority Světová automobilová federace FIA. (wi)
Klíčová slova: rally, wallpapers, wallpaper, na plochu, pozadí, pc, ke stažení, Peugeot 206 WRC, Peugeot 307 WRC, Citroen Total World Rally Team, Fabia WRC, Colin McRae, Sebastien Loeb, Rallye Monte Carlo, Mads Ostberg, Dani Sordo, Chris Atkinson, Mikko Hirvonen, Ford Focus RS WRC, Citroen C4 WRC, Federico Villagra, Asus ZenFone, na plochu, 1152x1920, ultrabook, 2048x1536, 1440x960, Free Wallpaper, 1280x960, 1280x1024, obrázek, 2160x3840, počítač, ke stažení, Linux Xubuntu, závody aut, 1440x900, Rally, 1024x768, wallpaper, notebook, tapeta, Henning Solberg, Munchis Ford World Rally Team, Petter Solberg, Subaru Impreza WRC, Mitsubishi Lancer Evo IV, Škoda Octavia WRC.