Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Taurus na plochu PC ke stažení zdarma | Vesmír wallpapers

Wallpaper Taurus na plochu

Taurus je latinský název pro souhvězdí býka. Ideální pozorovací doba tohoto souhvězdí je nejlepší v lednu. Taurus je na noční obloze poměrně dobře identifikovatelný, vypadá jako malý odtržený kousek Mléčné dráhy. Zobrazené znamení zvěrokruhu je na wallpaperu.

Autor tapety: Firkin, public domain, zdroj: Openclipart.org

Obrázek, tapeta, pozadí Vesmír, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Taurus zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Vesmír, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Taurus

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Taurus patří do sekce Vesmír

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: wallpaperguru

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: na plochu, monitor, 1920x1440, 1920x1280, pozadí, displej, download, Taurus, obrázky ke stažení, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, telefon, Free Wallpaper, Windows 7, Linux Ubuntu, obrazovka počítače, ke stažení, 1024x768, Vesmír, 1440x2560, Windows XP, zdarma, Linux Xubuntu, 1600x900.

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Taurus. Pozadí s názvem Taurus je ke stáhnutí v řadě formátů vhodných pro různá zařízení (monitor počítače, tablet, chytrý telefon atd.). Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Licenční podmínky použití wallpaperu se řídí podmínkami uvedenými nad ukázkou tohoto obrázku.