Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť, počítače a internet

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Adventury, Akční hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Střílečky, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak převést následující typy souborů: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, grafiku, video soubory, dokumenty, obrazy disků, písma, fonty, hudební audio soubory apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, webovky, odkazy, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, webové stránky, Anonymní proxy server, internet, zajímavosti, zábava, Ilustrační obrázky

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, geocaching, okresy České republiky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Internet, síť, počítače a internet

Vtipné texty, fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, vtípky, vtipy, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značení, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Online omalovánka zajíčci, hyperlinky, Super online hry zdarma, výukové pomůcky, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, Biografie známých osobností, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu PC

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, záliby, profese a zaměstnání, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, věda, křesťanství, zločin a právo, fikce a fantasy, osobnosti, nadpřirozené osoby, státní správa, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, národnost, psychologie, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politici atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Závodní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Logické, Vánoční online hry a podobně.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, věda, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, láska, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, rostliny, zelenina, stavby, smajlíci a emotikony, nápoje, ovoce, hudba, zvířata, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta atd.

Klíčová slova: zdarma, volný čas, Státní vlajky zemí, Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Americké federální vlajky, linky, Veršované sms přání Veselé Velikonoce, pro děti, Wallpapers na plochu počítače, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR

Rčení, výroky, aforismy, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Rčení, výroky, aforismy, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o manželství od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, školství, psychologie, politika, český jazyk, technika, zkratky, hardware, software, lékařství a medicína, příroda, chemie, účetnictví, bankovnictví, filozofie, stavebnictví, materiály, fyzika, internet, rostliny, počítače, nemoce, literatura, věda atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Akční hry a tak podobně.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak importovat soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Fóry, vtípky, ftipy, fórky, černý humor, kameňáky

Chcete se uvolnit? Fóry, vtípky, ftipy, fórky, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O ekonomech, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, psychologie, počítače, rostliny, zločin a právo, zkratky, věda, příroda, materiály, cestování, fyzika, školství, nástroje, náboženství a křesťanství, nápoje, literatura, český jazyk, technika, bankovnictví, nemoce, politika, internet, filozofie, lékařství a medicína atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, země EU, týmy NHL, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, V, Online hry zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Význam Velikonoc, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, cestování

Rčení, výroky, aforismy, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Rčení, výroky, aforismy, úsloví, moudra, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o manželství od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, školství, psychologie, politika, český jazyk, technika, zkratky, hardware, software, lékařství a medicína, příroda, chemie, účetnictví, bankovnictví, filozofie, stavebnictví, materiály, fyzika, internet, rostliny, počítače, nemoce, literatura, věda atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, počítače a internet

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobil, ultrabook, monitor, mobilní telefon, smartphone, displej, obrazovka počítače, notebook, PC, počítač, tablet a pro operační systémy Windows 95, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Java ME, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Linux Fedora. Pozadí na PC z kategorií tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, fantasy, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, flóra, stromy, fraktály, nature - příroda, květiny, zvířata, motorky, ptáci, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 2560x1600, 412x846, 393x786, 1366x1024, 1152x864, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 2048x1536, 1080x1800, 360x720, 1440x900, 1920x1200, 1280x960, 320x568 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: info, Životopisy osobností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Full HD pozadí ke stažení, Staré hry online, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Členské země americké federace, Super online hry zdarma, F, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, humor, Vlajka Korsiky, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Obrázek sovětské vajíčko
Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Co je to Bílá neděle?
Tipy na zajímavé weby
Countries and flags
Doporučené odkazy
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Partnerské weby
Textová blahopřání k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.