Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Pozadí na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, phablet, ultrabook, PC, mobil, notebook, tablet, počítač, displej a pro operační systémy macOS, Android, Windows Me, OSX, FreeBSD, Windows 2000, Windows 10, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, letadla, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, rostliny, budovy a stavby, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou hi res 2560x1920, 1600x2560, 393x786, 360x720, 2560x2048, HD 1280x720, 1440x900, 1680x1050, 854x480, 375x812, 2160x3840, 360x640, 800x600, 640x480, 800x1280, 1440x960 atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Tisk, Strom, Monitor, PF, Santa Claus, Zima, Štěstí, Rumové řezy, Pastýř, Bůh, Německy, Korálky, Vánoční svíčky, Vánoční stromek, K Vytištění, Popelka, Drážďany, Lindt, Omalovánky, Tiskárna, Vánoční stromeček, Adventní věnec, Přáníčko, Vánoční svícen, Keramika, Schleich, Jmenovka, Láska nebeská, Vídeňský punč, Jmenovky apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online biografie, životopisy osobností, Prapory českých měst, Dopravní značky, Kdy a jak zapalovat adventní svíčky na adventním věnci?, F, Vlajky amerických států USA, zdroje informací, Rwanda, H, zadarmo, URL, weby

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

černý humor, fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, ftipy, frky, kameňáky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O mužích, O Slovácích, Frky ze života, Frky o tchýních, O zvířátkách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Windows, O důchodcích, Vtipy o doktorech apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Síť, cestování, počítače a internet

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, hyperlinky, cestování, Wayne Rooney - anglický futbalový útočník, Přehled přípon a koncovek souborů, Online vánoční webzine, Kliparty zdarma ke stažení, Omalovánky k vybarvení zdarma, Hry pro kluky, pro dospělé, Životopisy slavných osobností

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Vermont, Havaj, Kansas, Aljaška, Kentucky, Maine, Florida, Nebraska, Missouri, Georgie, Illinois, Alabama, Montana, Nové Mexiko, Delaware, Louisiana, New Jersey, Jižní Karolína, Iowa, New York, Utah, Indiana, Oregon, Michigan, Colorado, Rhode Island atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: F, zábava, Americké federální vlajky, Narozeninová přání a přáníčka, Nejlepší hry pro dívky, odkaz, Státní prapory států světa, Flags of the world, výukové pomůcky, M, odkazy, Dopravní značení

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, mytologie, umělci, fikce a fantasy, státní správa, herectví, herci a herečky, vlastnosti, politici, sport, filozofie, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, psychologie, nadpřirozené osoby, historie, rodinné vztahy, politika, školství, zločin a právo, křesťanství atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sebevražda, Druhá světová válka, Nežijící, Prezidenti ČR, Olympijští vítězové, Generalissimus, Čeští králové, Esejista, Zlatý slavík, Romantismus, Stoletá válka, Hejtmani, Poslanec, Francie, Vojáci, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Trest smrti, Vládce, Slovák, KHL, Ministři, Malíř, Husité, Fotograf, Gymnasté, Dabérka, Dramatik, Básník, Brno, Hejtman, ČSSD, Slováci, Masový vrah, Pittsburgh Penguins apod.

Klíčová slova: zajímavosti, pro děti, internetové stránky, Úspory vody, tepla, eletřiny, doporučujeme, Pozadí na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vánoční koledy, počítače, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, mytologie, umělci, fikce a fantasy, státní správa, herectví, herci a herečky, vlastnosti, politici, sport, filozofie, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, psychologie, nadpřirozené osoby, historie, rodinné vztahy, politika, školství, zločin a právo, křesťanství atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, rostliny, přístroje, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, zelenina, auta, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, láska, náboženství, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, muži, halloween, ptáci, věda, sport, hmyz, zvířata, stavby atd.

Fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipné hádanky, O Windows, O Němcích apod.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vánoční magazín, Super online kvízy, webové stránky, kuriozity, Tipy na vánoční výzdobu, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC, Hry pro dívky online, humor, Webové online hry zdarma, Obrázky na PC, Nejlepší web stránka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Teplouš v mešitě: Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Recepty na nepečené vánoční cukroví
Partnerské weby
Zambia
Tipy na zajímavé weby
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Naše tipy
Recept na išelské dortíky
Doporučené odkazy
Jak ozdobit vánoční stromeček?
Zajímavé internetové odkazy
Norway

Děkujeme vám za vaši návštěvu.