Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, poruchy, profese a zaměstnání, psychologie, školství, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, zločin a právo, národnost, přezdívky, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, křesťanství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, záliby atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Náš tip, informace a zábava

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, zvířata, hudba, osobnosti a lidé, zelenina, smajlíci a emotikony, ptáci, ženy a dívky, láska, jídlo a nápoje, mapy, náboženství, symboly, halloween, nápoje, sport, rostliny, auta, přístroje, květiny, Vánoce a Advent atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: doporučujeme, pro děti, Obrázky ke stažení, kuriozity, CelebrityCharlize Theron, Super online kvízy, Prapory regionů a království, Superhry a hry online zdarma, Obrázek Jóga, Slovník pojmů Co je to?, URL, počítače, Vlajky měst České republiky

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

PC pozadí pro Windows - pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. doporučujeme pro počítač, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, mobil, monitor, PC, mobilní telefon, displej, tablet, phablet a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Windows 2000, Linux Ubuntu, Linux Mint, Mac, Windows 95, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií hudební tapety, květiny, kytky, voda a bubliny, wallpapery, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, zvířata, psi a štěňátka, rostliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, noční města, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 1600x1200, hi res 2560x1920, 320x568, 1920x1280, 1536x2048, 1680x1050, 1440x960, 1200x1920, 1280x960, 1280x854, 854x480, 412x846, 1280x1024 atd.

černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, fórky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O škole, O důchodcích, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, O mužích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky apod.

Internet, síť, informace a zábava

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, Obrázky, kliparty, zdarma, Der Futbol Club Barcelona, Online testy a kvízy zdarma, humor, Databáze osobností Kdo je to?, Přání a přáníčka, Online vánoční webzine, č, Vlajky států a zemí světa

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Texas, Maine, Colorado, Wyoming, Arkansas, Jižní Dakota, Washington, Severní Karolína, Arizona, Connecticut, Kalifornie, Nevada, Nové Mexiko, New Hampshire, Illinois, Ohio, Idaho, Kansas, Wisconsin, Oklahoma, Delaware, Louisiana, Iowa, Aljaška, Kentucky atd.

Informace, informace a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francie, Textař, Gymnasté, Masový vrah, Žhavé výstřely, Máj, Slovák, Poslanci, Královna, Faraon, Egypt, Poprava, Orlík, Habsburkové, Český slavík, Němci, Politik, Upálen, Slovenští prezidenti, Svatý, Exilový prezident, Zpěvačky, Mim, Vůdce, Antropolog, Básníci, Prezident, Češi, Philadelphia Flyers, Angličané, Američan, Nežijící, Miliardář, Vojevůdce, Teolog, Obchodník apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, V, Online životopisy, biografie slavných osobností, Jennifer Lopez, zadarmo, Online hry zdarma, Hry pro dívky online, Jak spořit a vytvářet úspory?, internet, Webové online testy zdarma, Superhry a hry online zdarma, P

Obrázky ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro phablet, tablet, mobilní telefon, mobil, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, PC, monitor, smartphone, počítač a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 7, macOS, Android, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC z kategorií nature - příroda, motorky, zvířata, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci. Mnoho verzí a velikostí jako 1366x1024, 1280x800, 1152x1920, 1800x1440, 1536x2560, 640x480, 2048x1536, 1920x1200, 2560x1440, 1200x1920, 393x786, 1152x864, 1024x768, 1920x1280, 1600x2560, 1080x1800 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, školství, počítače, politika, ekonomie a ekonomika, software, věda, rostliny, psychologie, nemoce, literatura, latina, zločin a právo, příroda, materiály, filozofie, stavebnictví, různé, fyzika, cestování, kultura, jídlo, matematika, účetnictví atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Adventní věnec, Recepty, Staroměstské náměstí, Vánoční stromek, Květiny, Slámový adventní věnec, Omalovánky, Hostina, Kapr, Keramika, Lego, Přání, Ohňostroj, Kavkazská jedle, Jarmark, Vánoční koule, Pastýř, Řetězy, Santa Claus, Kameňák, Vánoční kaktus, Sněhová vločka, Windows, Vánoční světýlka, Osvětlení, Jedle, Vánoční svícen, Desktop, Osvětlení do oken, Václavské náměstí apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Full HD pozadí na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro monitor, smartphone, displej, notebook, PC, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, tablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Java ME, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 7, FreeBSD, Lubuntu. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, ptáci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní wallpapery, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 4800x1200, 1280x1024, 1200x1920, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 2560x1440, 1024x600, 1600x2560, 1024x768, 1680x1050, 1280x720, 1600x900, 1440x2560, 854x480, 1280x854 atd.

Přísloví, úsloví, moudrosti, motta, rčení, myšlenky, výroky

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, moudrosti, motta, rčení, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, webové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty pro Office, Superhry a hry online zdarma, Charlize Theron, multimédia, Životopisy osobností, Vlajky jednotlivých států USA

Obrázky ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro phablet, tablet, mobilní telefon, mobil, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, PC, monitor, smartphone, počítač a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 7, macOS, Android, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC z kategorií nature - příroda, motorky, zvířata, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci. Mnoho verzí a velikostí jako 1366x1024, 1280x800, 1152x1920, 1800x1440, 1536x2560, 640x480, 2048x1536, 1920x1200, 2560x1440, 1200x1920, 393x786, 1152x864, 1024x768, 1920x1280, 1600x2560, 1080x1800 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, školství, počítače, politika, ekonomie a ekonomika, software, věda, rostliny, psychologie, nemoce, literatura, latina, zločin a právo, příroda, materiály, filozofie, stavebnictví, různé, fyzika, cestování, kultura, jídlo, matematika, účetnictví atd.

Síť, informace a zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Deskovky, Letecké simulátory, Adventury, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Auta a závodní, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, měny, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, odkazy, info, PC pozadí pro Windows, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky měst České republiky, Online omalovánky, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Další odkazy:

Pozadí na plochu sport
Naše tipy na užitečné weby
Celebrity Jennifer Aniston
Doporučené internetové odkazy
Country flags
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Juventus Football Club
Tipy na zajímavé weby
Natalie Portman
Odkazy na zajímavé weby
Internet prostitution

Děkujeme vám za vaši návštěvu.