Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, státy usa, týmy NHL apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Informace, cestování, zábava i hry

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Vtipy, kameňáky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, kameňáky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách, O Windows, Vtipy o cikánech, O Němcích, O škole, O ekonomech, O mužích, Frky ze života, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: volný čas, Přehled zkratek a akronymů, A, Super online kvízy, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Pozadí na plochu PC, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Julia Stiles, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Kliparty pro dokumenty, č, ú

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, přístroje, stavby, smajlíci a emotikony, láska, symboly, nápoje, sport, rostliny, hudba, mapy, auta, hmyz, zvířata, věda, ptáci, halloween, ovoce, Vánoce a Advent, náboženství, jídlo a nápoje, zelenina, dopravní prostředky atd.

Wallpapers na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. lze použít v notebook, mobilní telefon, monitor, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, tablet, phablet a pro operační systémy OSX, Windows XP, Windows Server 2012, Linux Fedora, Linux Mint, Red Hat Linux, FreeBSD, macOS, Windows 95, Windows 7, Windows Me. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, auta, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, letadla, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, zvířata. Dostupné rozměry 640x480, 1680x1050, 750x1334, 854x480, 1366x1024, 1600x900, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 412x846, 800x1280, 2560x1600, 360x760, 1024x600, 360x720, 1200x1920 atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. vhodné pro smartphone, notebook, počítač, monitor, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, tablet, phablet a pro operační systémy Windows 10, Linux Ubuntu, FreeBSD, Android, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 7, Mac, Red Hat Linux, Windows 95, SUSE Linux. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, zvířata, fraktály, nature - příroda, free wallpapers, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, flóra, stromy, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky. Dostupné velikosti jsou 1152x768, 2560x1440, 800x600, 1280x720, 1280x800, 1536x2560, 360x640, 412x846, 640x480, 1440x900, 1366x1024, 320x568, 1800x1440, 1600x2560, 1600x900, 1536x2048 atd.

Keywords:internet, Wallpapers na PC, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Gisele Bundchen, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Hry pro nejmenší online, Tipy na výlet, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější online hry zdarma

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak převést, jak spustit, jak otevřít, kterak editovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Gymnasté, Mim, Ekonom, Faraon, Boston Bruins, Zlatý slavík, První republika, Královna, Trest smrti, Ital, Máj, Skladatel, Závodník, Prezidenti USA, Čeští králové, Češi, Washington Capitals, Atentát, Maršál, Zpěvák, AIDS, Philadelphia Flyers, Komunista, Hokejisté, Podnikatelé, Český slavík, Historik, Egypt, Režisér, Válka, Vládce, Zpěvačka, Druhá světová válka, Archivář, Rakousko-Uhersko, Exilový prezident apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Delaware, Minnesota, Maine, New Hampshire, Michigan, Jižní Karolína, Pensylvánie, Nevada, Illinois, Západní Virginie, Oregon, Massachusetts, Nebraska, Iowa, Mississippi, Tennessee, Wyoming, Oklahoma, Aljaška, Montana, Texas, Arkansas, Utah, New Jersey, Louisiana atd.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Dopravní značky, V, Estella Warren, Státní prapory, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, Kalkata, Full HD tapety ke stažení, webové stránky, Přehled vlajek USA, Dopravní značky

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Strategie, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Omalovánky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, internetové stránky, multimédia, Anastacia, odkazy, Seznam souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Matsushima Nanako, Seznam souborových přípon, kuriozity, Super free web games zdarma

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čeští králové, Romantismus, Nobelova cena, Charta 77, Životopis, Hejtmani, Malíř, Manýrismus, Archivář, Ministr zahraničí, První republika, Válka, Trest smrti, Kladno, Stoletá válka, Masový vrah, AIDS, Novinář, Voják, Pop, Country, KSČ, Washington Capitals, Hudba, Exilový prezident, Historik, Američan, Komunista, Rétorika, New Jersey Devils, Orlík, Královna, Rock ‚n‘ Roll, Poslanci, Brno, Filozof apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, smartphone, PC, monitor, displej, mobilní telefon, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows Me, Lubuntu, Windows XP, Windows 2000, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 98, Mac. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, free wallpapers, květiny, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1536x2048, 1600x900, 750x1334, 768x1024, 1200x1920, 1152x864, 640x480, 1280x854, 1600x900, 1920x1440, 1600x2560, 800x1280, 1280x800, 2560x2048 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Online adventní magazín, URL, pro dospělé, Staré hry online, Sexy Julia Roberts, Online testy zdarma bez registrace, weby, Super online kvízy, cestování, Životopisy slavných osobností, zábava, Grunge hudební rockový styl, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Taylor Swift naked
Naše tipy na užitečné weby
Fotografie Selena Gomez
Zajímavé internetové odkazy
Lionel Messi
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kristin Kreuk
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Nikki Cox
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Eri Aikawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.