Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nový rok, Adventní kalendář, Václavské náměstí, Jedle, Křesťanství, Filmy, Třásně, Jezulátko, Píseň, Windows, K Tisku, Štěstí, Milka, Cesmína, Striezelmarkt, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Anděl, Košíčky, Keramika, Jídlo, Vánoční prostírání, Adventní věnec, Jingle Bells, Pozadí, Desktop, SMS, Papírový vánoční stromek, Omalovánky, Hostina, Bramborový salát apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: F, zeměpis, doporučujeme, Staré hry online, Obrázky se zvířaty na plochu, weby, Slovník pojmů Co je to?, Online biografie, životopisy osobností, Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!, Obrázky na PC, Obrázky na PC ke stažení, Obrázky a kliparty zdarma, V

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, úřady a ministerstva, země EU, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Tapety na plochu PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, počítač, PC, ultrabook, notebook, monitor, displej, tablet, phablet, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Android, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 98, Windows NT, SUSE Linux, Lubuntu. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, zvířata, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, letadla, operační systémy, Windows, noční města, dopravní prostředky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, rostliny, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 375x812, 1024x768, HD 1280x720, 360x640, 1440x960, 375x667, Full HD 1080x1920, 360x720, 1152x768, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920 atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Kliparty zdarma, R, zdroje informací, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Zambia, Vlajky měst České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, internetové stránky, Křesťanské omalovánky k vytištění, pro dospělé, tipy, Členské země americké federace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přísloví, úsloví, aforismy, myšlenky, moudra, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, aforismy, myšlenky, moudra, bonmoty, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o smutku, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Rhode Island, Michigan, Texas, Tennessee, Wyoming, Nebraska, Oregon, Georgie, Ohio, New Jersey, Massachusetts, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Havaj, Idaho, Indiana, Connecticut, New York, Louisiana, Colorado, Minnesota, Florida, Kentucky, Alabama, Arizona atd.

Klíčová slova: webové stránky, Biografie známých osobností, cestování, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení, školství, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Ashlee Simpson, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače, V, Stručný slovník pojmů a termínů

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Akční gamesky, Deskovky, Omalovánky, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Colorado, Wyoming, Washington, Illinois, Ohio, Michigan, Kansas, Severní Dakota, Jižní Karolína, Alabama, Tennessee, Oregon, Missouri, Indiana, Aljaška, Louisiana, Connecticut, Wisconsin, Rhode Island, Oklahoma, Virginie, Kentucky, Minnesota, Georgie, Havaj, Nové Mexiko atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Online hry zdarma, Světové vlajky, Obrázek tři vajíčka, info, Wallpapers na PC ke stažení, Super online kvízy, Narozeninová přání a přáníčka, Online testy zdarma, Nejhranější hry online, Tapety na plochu PC

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Akční gamesky, Deskovky, Omalovánky, Hannah Montana, Hry s koňmi, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Obrázky na PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. lze použít v ultrabook, mobil, mobilní telefon, tablet, monitor, notebook, smartphone, obrazovka počítače, PC, phablet, počítač a pro operační systémy Windows 98, SUSE Linux, Mac, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 7, Windows XP, Java ME, Lubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Formule 1, květiny, sportovní wallpapery, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, ptáci, motorky, fraktály, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete z velikostí 1440x2560, 1600x2560, 800x1280, 2160x3840, 393x786, 1800x1440, 1152x864, 360x760, 1600x900, HD 1280x720, 2560x1920, 375x667, 1536x2560, 1366x768, 1152x1920, 375x812 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Závodní, Klasické a podobně.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, dopravní prostředky, květiny, osobnosti a lidé, přístroje, zelenina, náboženství, stavby, auta, zvířata, jídlo a nápoje, muži, nástroje a přístroje, symboly, láska, mapy, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nápoje, ženy a dívky, rostliny, hmyz atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Státní vlaječky, prapory, zadarmo, Členské země americké federace, Romantické zamilované sms vzkazy, F, Nej hry online, volný čas, Dopravní značení, hyperlinky, URL, Kuře na klíček, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Obrázek zelené vajíčko
Doporučené odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Přání k narozeninám
Partnerské weby
Vše o pomlázce
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční přáníčko
Naše tipy
Flags of the world

Děkujeme vám za vaši návštěvu.