Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Full HD wallpapery ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, displej, smartphone, monitor, tablet, phablet, mobil, počítač, PC, notebook, ultrabook a pro operační systémy OSX, macOS, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 10, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 98, Linux Fedora, Lubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: fraktály, motorky, zvířata, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, ptáci, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fantasy, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1280x1024, 800x600, 1024x600, 2560x1440, 1920x1280, 1080x1800, 1280x960, 2560x2048, 1800x1440, 854x480, 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 320x568, 1440x960, 750x1334 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, země jižní Asie apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční ubrusy, K Vytištění, Vykrajovátka, Tichá noc, Atmosféra, Adventní trhy, Patchwork, Windows, Pokrmy, Vinná klobása, Košíčky, Vídeň, Anglicky, Desktop, Třásně, Kapr, Vánoce, Vánoční koule, Skleněné ozdoby, Německy, Vánoční stromek, Ostrava, Zima, Kinder, Jmenovky, Štěstí, Špalda, Pro děti, Pastýř, Text, Tiskárna apod.

Klíčová slova: školství, hyperlinky, volný čas, Super online kvízy, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, Super online kvízy, Dopravní značky, Prapory všech zemí světa, Textová přáníčka a obrázky k svátku, V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, doporučujeme

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Střílecí hry, online html5 hry, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

Anekdoty, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, kameňáky, vtipy, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o doktorech, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, internet, počítače, hry

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, video soubory apod.

černý humor, ftipy, fóry, vtipy, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, fóry, vtipy, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, kameňáky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Keywords:Vlajky měst České republiky, webovky, zeměpis, tipy, Santa nebo Ježíšek?, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webové stránky, multimédia, Jmenovky na dárky ke stažení, internet, R, Online životopisy, biografie

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Logické hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Síť, internet, počítače, hry

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Full HD wallpapery ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, Obrázky na plochu Velikonoce, Členské země americké federace, Staré hry online, zdarma, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, linky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby, č

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Havaj, Aljaška, Maryland, Idaho, Nevada, Indiana, Iowa, Oklahoma, Západní Virginie, Jižní Karolína, Texas, Illinois, Minnesota, New Jersey, Severní Karolína, Kalifornie, Tennessee, Wyoming, Virginie, Florida, Washington, Michigan, Kentucky, Vermont, New York atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, poruchy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, politici, národnost, státní správa, sport, mytologie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, osobnosti, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, přezdívky, fikce a fantasy, věda, psychologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, Belgium, zajímavosti, Ilustrační obrázky, zábava, Samolepky na dárky, Státy a jejich prapory, kuriozity, A

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Havaj, Aljaška, Maryland, Idaho, Nevada, Indiana, Iowa, Oklahoma, Západní Virginie, Jižní Karolína, Texas, Illinois, Minnesota, New Jersey, Severní Karolína, Kalifornie, Tennessee, Wyoming, Virginie, Florida, Washington, Michigan, Kentucky, Vermont, New York atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Databáze osobností Kdo je to?, pro dospělé, Online biografie, životopisy osobností, P, Madagascar, Dopravní značky, Webové html5 hry zdarma, info, odkaz, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.,

Jeden fór na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Athletic Club
Tipy na zajímavé weby
Nature wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vytištění
Naše tipy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.