Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

World wide web, internet, informace a zábava

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Závody aut a tak dále.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: kuriozity, multimédia, cestování, pro děti, Tapety na plochu jídlo, Dopravní značení, Dopravní značky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Poker en ligne online sur Internet, Americké federální vlajky, Hry pro dívky online, Seznam zemí světa a jejich vlajky, F

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Texas, Louisiana, Arizona, Kalifornie, Havaj, Severní Dakota, Utah, Georgie, Illinois, Massachusetts, Indiana, New Hampshire, Washington, Alabama, Colorado, Montana, Arkansas, Kentucky, Nevada, Kansas, New Jersey, Delaware, New York, Michigan, Mississippi atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, informace a zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro PC, displej, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač, obrazovka počítače, notebook, tablet, ultrabook, phablet a pro operační systémy Android, Windows 7, FreeBSD, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows 98, Windows 95, Windows Me, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Windows 10. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, Formule 1, fantasy, sportovní a závodní auta, motorky, free wallpapers, zvířata, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 1536x2048, 1920x1200, 2560x1440, 1280x768, 768x1024, 1200x1920, 1600x2560, 1680x1050, 2048x1080, 1366x768, 1280x720, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1280x1024 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Ftipy, vtipy, frky, kameňáky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipy, frky, kameňáky, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, murphyho zákony apod.

Keywords:Super online kvízy, zadarmo, Biografie známých osobností, F, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vše pro zvířecí miláčky, internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Onlinovky zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Síť, informace a zábava

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: M, školství, tipy, Internet pornography videos images webcams, zeměpis, výukové pomůcky, počítače, Přání a obrázky, weby, Online vánoční webzine, Hry pro kluky, linky

Frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O škole, O mužích, O gayích a homosexuálech apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Hokejisté, Američan, Generalissimus, Vůdce, Egypt, Komunisté, Rakušan, Hudebnice, Ital, Obchodník, Country, Stoletá válka, Voják, Upálen, Manýrismus, Dramatik, Právník, Fotograf, Poslanci, Sochař, Poprava, New Jersey Devils, Válka, Trenérka, Kancléř, Náboženství, Nobelova cena, New York Rangers, HIV pozitivní, Maršál, Pedagog, Francie, Charta 77, Zpěvačky, Kněz apod.

Náš tip, informace a zábava

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro mobilní telefon, ultrabook, monitor, notebook, obrazovka počítače, počítač, smartphone, phablet, mobil, tablet, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows Me, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Red Hat Linux. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, motorky, ptáci, fraktály, nature - příroda, květiny, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, flóra, stromy, Formule 1. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 360x640, 1366x1024, 2048x1536, 2560x1920, 1152x1920, 1920x1440, 1536x2048, 375x812, 412x846, 2048x1080, 1600x900, HD 1280x720, 768x1024, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: humor, Adventní magazín, Webové online testy zdarma, Tapety, wallpapery na plochu PC, P, Skvělé hry online zdarma, zajímavosti, Omalovánky a vymalovánky, F, internetové stránky, Online hry zdarma

Frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, kameňáky, ftipy, fóry, anekdoty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O škole, O mužích, O gayích a homosexuálech apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Hokejisté, Američan, Generalissimus, Vůdce, Egypt, Komunisté, Rakušan, Hudebnice, Ital, Obchodník, Country, Stoletá válka, Voják, Upálen, Manýrismus, Dramatik, Právník, Fotograf, Poslanci, Sochař, Poprava, New Jersey Devils, Válka, Trenérka, Kancléř, Náboženství, Nobelova cena, New York Rangers, HIV pozitivní, Maršál, Pedagog, Francie, Charta 77, Zpěvačky, Kněz apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, kameňáky, ftipy, vtipné texty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky o tchýních, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O škole apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zdroje informací, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, volný čas, odkaz, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zábava, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro kluky, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka nejen k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Léto: Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Tipy na zajímavé weby
Fotbalista Fernando Torres
Partnerské weby
Poker online
Doporučené odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.