Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Fóry, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O manželství apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Anekdoty, ftipy, vtípky, fórky, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, ftipy, vtípky, fórky, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O ženách, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O manželství, O ekonomech, O důchodcích, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky států USA, Nejlepší hry pro dívky, počítače, Chelsea Football Club, Webové online testy zdarma, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, Luis Suárez, Dopravní značky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Státní prapory zemí světa, školství

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, český jazyk, literatura, cestování, nemoce, nástroje, materiály, zločin a právo, stavebnictví, internet, rostliny, kultura, hardware, lékařství a medicína, věda, nápoje, náboženství a křesťanství, příroda, jídlo, politika, školství, matematika, zkratky, sport atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro PC, počítač, notebook, mobilní telefon, phablet, ultrabook, tablet, monitor, mobil, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Windows 10, Red Hat Linux, OSX, Chrome OS, Windows 98, Windows XP, Windows 95, Slackware, Windows 7, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC z kategorií sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, květiny, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, fraktály, free wallpapers, zvířata, nature - příroda, ptáci, flóra, stromy, Formule 1, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 375x667, 1280x720, 320x568, 1920x1200, 1440x960, 768x1024, 854x480, 640x480, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1080x1920, 2560x1440, 360x640, 1600x1200, 800x600, 2048x1080 atd.

Keywords:Super free web games zdarma, V, A, Webové online testy zdarma, Blahopřání vánoční, Nejlepší školní testy a kvízy, volný čas, Státní prapory, Online hry zdarma, hyperlinky, Obrázky, kliparty, pro dospělé

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní věnec, Neviňátko, Patchwork, Betlém, Text, Pastýř, Ostrava, Vánoční svíčky, Slámový adventní věnec, Vánoční ozdoby, Štědrý večer, Pozadí, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, K Tisku, Přáníčko, Václavské náměstí, Třásně, Vánoční dekorace, Plocha, Vánoční světýlka, Vosí hnízda, Sněhulák, Lego, Hostina, Přání, SMS, Bramborový salát, Striezelmarkt, Desktop, Vánoční prostírání apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Střílečky, Akční hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Závody aut, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: internetové stránky, pro děti, odkazy, Charisma Carpenter, Tapety na plochu počítače, Vlajky spojených států amerických, Webové html5 hry zdarma, Štědrovečerní hostina, internet, Online hry zdarma, F, linky

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

úsloví, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty, motta, moudra

Citáty slavných osobností, úsloví, hlášky, přísloví, výroky, bonmoty, motta, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o dobru, citáty o životě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o bohu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: multimédia, Webové html5 hry zdarma, Prapory regionů a království, Mariah Carey, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, Free software, Wallpapery na PC ke stažení, zeměpis, cestování

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, info, webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR, humor, Nejznámější vánoční trhy, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informací, Obrázky na PC, Obrázky zdarma, V, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda,

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Partnerské weby
Velikonoční jízda
Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Madonna
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.