Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, politika, technika, jídlo, různé, matematika, literatura, zkratky, chemie, školství, nástroje, účetnictví, cestování, bankovnictví, nápoje, zločin a právo, fyzika, sport, latina, internet, počítače, ekonomie a ekonomika, hardware, náboženství a křesťanství atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, Kalifornie, Severní Karolína, Indiana, Alabama, Delaware, Illinois, New Jersey, New York, Georgie, Tennessee, Maine, Aljaška, Minnesota, Rhode Island, Kentucky, Washington, Severní Dakota, Montana, Jižní Dakota, Virginie, Nevada, Maryland, Michigan, Nové Mexiko, Texas atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, smartphone, displej, monitor, PC, ultrabook, notebook, phablet a pro operační systémy Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows Me, Linux Ubuntu, Slackware, Windows 95, Windows 10, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, hudební tapety, auta, zvířata, operační systémy, Windows, příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, noční města, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, voda a bubliny. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, HD 1280x720, 1536x864, 1920x1280, 2048x1080, 412x846, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 2048x1536, 375x667, 320x568, 375x812, 1600x900, 854x480, 1536x2560 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: info, Webové online hry zdarma, zeměpis, volný čas, Charlize Theron, B, pro děti, Vánoční magazín, Monica Belluci, Super online flash hry, internet, Vlajky států USA, Seznam přípon a koncovek souborů

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Kameňáky, vtipy, vtípky, ftipy, fórky, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, vtípky, ftipy, fórky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, O škole, O Windows, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Slovácích apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Fóry, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné citáty, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, účetnictví, bankovnictví, rostliny, stavebnictví, příroda, zločin a právo, kultura, sport, cestování, různé, věda, fyzika, technika, jídlo, český jazyk, nemoce, latina, zkratky, nápoje, náboženství a křesťanství, chemie, psychologie, ekonomie a ekonomika atd.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, Sarah Michelle Gellar, multimédia, č, Dopravní značky, Cestování do USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, F

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, monitor, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, tablet, smartphone, počítač, notebook, displej, mobil a pro operační systémy Windows XP, macOS, Windows 98, BlackBerry OS, Slackware, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows NT, Linux Mint. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií dopravní prostředky, zvířata, vesmír, planety, galaxie, auta, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, hudební tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, rostliny, moře, oceány, pláže, letadla, motorky, motocykly, wallpapery, operační systémy, Windows, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1920x1200, 393x786, 1536x864, 320x568, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1536x2560, 1200x1920, 2560x1600, 1280x854, 640x480, 1024x768, 412x846, 360x640, 2560x2048, 750x1334 atd.

Klíčová slova: zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, odkaz, A.C. Milan football club italy, Seznam souborových přípon, doporučujeme, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Istanbul city, kuriozity, humor, Státní prapory zemí světa, Full HD tapety na PC zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, grafiku, internet a web, dokumenty, systémové soubory apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: výukové pomůcky, K, Online vánoční magazín, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Superhry a hry online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázek Studentka lolitka, Životopisy slavných osobností, pro dospělé, internetové stránky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, informace, cestování, volný čas

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Anekdoty, ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, ftipy, fóry, frky, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O ženách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci, Spisovatelé a básníci, psychologie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, poruchy, křesťanství, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, lékařství, školství, věda, mytologie, filozofie, národnost, záliby, státní správa, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, sport atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Karetní hry, Adventury, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, zajímavosti, zdroje informací, Athletic Bilbao club, Biografie známých osobností, Pozadí na PC ke stažení, Super online flash hry, Obrázky a kliparty zdarma, cestování, Online hry pro děti zdarma, Biografie Nikki Cox, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pojištění vkladu: Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Neoficiální stránky o městu Plzeň
Tipy na užitečné weby
Zvířátka na pozadí monitoru
Doporučené odkazy na zajímavé weby
ChristianMingle
Zajímavé internetové odkazy
Christina Applegate
Odkazy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Gratulace zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.