Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, halloween, rostliny, jídlo a nápoje, hudba, věda, hmyz, dopravní prostředky, stavby, osobnosti a lidé, ptáci, zvířata, přístroje, auta, květiny, ovoce, nápoje, náboženství, symboly, láska, muži atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Aforismy, hlášky, výroky, motta, rčení, přísloví, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, hlášky, výroky, motta, rčení, přísloví, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o manželství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Fórky, anekdoty, fóry, černý humor, frky, ftipy

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, fóry, černý humor, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, info, linky, Hinge is online dating app building relationships, doporučujeme, Super online kvízy, zeměpis, Lucy Liu, webové stránky, F, Obrázky na plochu počítače, Databáze osobností Kdo je to?

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:URL, Online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Malawi, zajímavosti, kuriozity, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Přehled zkratek a akronymů, internet, zdarma

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardář, Rock ‚n‘ Roll, Starověký Egypt, Archivář, Poslanci, Komik, Pedagog, Životopis, Angličané, Rétorika, Vládce, Normalizace, Upálen, Prezidenti USA, Básník, New York Rangers, Dallas Stars, Němci, Američan, Američané, Vojevůdce, Orlík, Kladno, Protektorát, Kancléř, KHL, Politik, Vojáci, Boston Bruins, Češi, Esejista, Překladatel, Státník, Malíř, Slovák, První republika apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace pro děti i dospělé

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Oddechové, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Pro dívky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Wallpapers na plochu moře a oceán, F, weby, Online testy zdarma bez registrace, Texty přání k svátku podle jmen, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma, zadarmo, Nej hry online

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, jídlo, cestování, lékařství a medicína, stavebnictví, český jazyk, fyzika, hardware, politika, psychologie, počítače, zločin a právo, technika, ekonomie a ekonomika, školství, příroda, zkratky, různé, matematika, kultura, věda, sport, filozofie, účetnictví atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, frky, kameňáky, vtipy, fóry, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Habsburkové, Romantismus, Starověký Egypt, Prezidenti, Křesťanství, Mim, Philadelphia Flyers, Textař, Manýrismus, Obchodník, Poslanec, Producent, Egypt, Francouz, Atentát, Češi, Zpěvačky, Ekonom, Vůdce, Washington Capitals, Maršál, Masový vrah, Československo, Český slavík, Avangard Omsk, Archivář, Generalissimus, Charta 77, Dramatik, Sebevražda, Životopis, Esejista, Pittsburgh Penguins, Ministři, Poslanci apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Dopravní značení, Moto wallpapers na plochu, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam souborových přípon, webovky, World Flags, školství, cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Internet, síť pro děti i dospělé

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, tipy, zábava, A, odkaz, FC Barcelona, Online vánoční magazín, Státní vlajky zemí, pro dospělé, Webové online hry zdarma, humor, zdroje informací, Přáníčka k svátku, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Partnerské weby
Rihanna
Tipy na zajímavé weby
Fernando Torres
Naše tipy
Dominican Republic
Doporučené odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.