Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vtípky, ftipy, fóry, vtipy, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, fóry, vtipy, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Animace, Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Logické hry, Karetní hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: počítače, ú, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Přáníčko Krásné Velikonoce, internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Full HD pozadí ke stažení, Velikonoční tapetka na plochu, webovky, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Motta, hlášky, bonmoty, přísloví, aforismy, výroky, úsloví

Citáty slavných, Motta, hlášky, bonmoty, přísloví, aforismy, výroky, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o člověku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bramborový salát, Rumové řezy, Slámový adventní věnec, Vinná klobása, Patchwork, Ježíšek, Písnička, PF, Blahopřání, Brno, Jesličky, Květiny, Umělý vánoční stromek, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Popelka, Vánoční svíčky, Vánoce, Sněhová vločka, Film, Vánoční světýlka, Atmosféra, Pokrmy, Adventní trhy, Tichá noc, Sněhulák, Vánoční filmy, Řetězy, Papírový vánoční stromek, Zdraví, Papírové ozdoby apod.

Keywords:Vše o Vánocích, doporučujeme, Online hry zdarma, Online hry zdarma, Sexy Kristin Kreuk, Světové vlajky, Databáze osobností Kdo je to?, odkaz, Textová blahopřání k Velikonocům, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, cestování

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Wisconsin, Virginie, Iowa, Nevada, Severní Dakota, Indiana, New Hampshire, Colorado, Havaj, Washington, Aljaška, Nebraska, Illinois, Georgie, Montana, Kansas, Arizona, Utah, New Jersey, Texas, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Massachusetts, Rhode Island, Wyoming atd.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Informace, internet, počítače, hry

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, tablet, mobil, mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone, monitor a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 95, Windows Me, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 10. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, auta, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, voda a bubliny, letadla, hudební tapety, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, rostliny, květiny, kytky, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 375x812, 1800x1440, 1152x864, Full HD 1080x1920, 854x480, 1600x2560, 1600x1200, 768x1024, 1024x600, 360x640, 640x480, 2160x3840, 1440x2560, 800x600, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: školství, č, V, Klipart velikonoční inspirace, Online životopisy, biografie, Tapety na plochu PC, Biografie slavných osobností, Obrázek kuřátka s vejci, Městské a obecní prapory obcí ČR, webové stránky, linky, zeměpis

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Síť, internet, počítače, hry

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, země EU, okresy České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, státy usa, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, obecné zkratky apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Webové online testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit soubory těchto typů: video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, grafiku, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Nejlepší školní testy a kvízy, Členské země americké federace, Vlajky, flags, Vlajky států obrázků, internetové stránky, zadarmo, Velikonoce jsou tady!, Webové online hry zdarma, M, Slovník pojmů Co je to?

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, psychologie, rodinné vztahy, křesťanství, záliby, školství, vlastnosti, zločin a právo, filozofie, podnikání a podnikatelé, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, profese a zaměstnání, lékařství, národnost, věda, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, politika atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Free game online hry, Americké federální vlajky, Webové online hry zdarma, zábava, Texty blahopřání, Staré hry online, zdarma, A, hyperlinky, weby, Seznam přípon a koncovek souborů, Biblické omalovánky, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna a pitbull: Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Blahopřání velikonoční
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Velikonoční beránek
Naše tipy
Vtipná velikonoční přáníčka ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení na plochu
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Doporučené odkazy
Obrázek černé vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.