Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Fórky, vtípky, černý humor, frky, ftipy, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, černý humor, frky, ftipy, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pozadí na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, obrazovka počítače, počítač, displej, ultrabook, tablet, phablet, monitor, mobilní telefon, smartphone, PC a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Linux Mint, Mac, Android, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, macOS, Windows Me, Windows 98. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, hudební tapety, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 1920x1280, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 2048x1536, 412x846, 1680x1050, 854x480, 1440x2560, 2048x1080, 2160x3840, 360x720, 640x480, 375x812, 360x640 atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Advent, Vánoční světýlka, Plzeň, Dárky, Adventní věnec, Košíčky, Přáníčko, Hostina, Umělý vánoční stromek, Vánoční stromek, Kapr, Tablet, Text, Santa, Filmy, Cesmína, Betlém, Schleich, Vánoční koule, Historické ozdoby, Staroměstské náměstí, Jídlo, Koleda, Samolepky, Štěstí, Ohňostroj, Vánoční hvězda, Vánoční prostírání, PF, Vídeňský punč, Jmenovky apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, humor, Wallpapers na PC ke stažení, Texty blahopřání, Online vánoční webzine, doporučujeme, Seznam vlajek amerických států, Ekonomie, Karl Marx, weby, Webové online hry zdarma, odkazy, Nejlepší školní testy a kvízy

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, ženy a dívky, mapy, stavby, symboly, zelenina, sport, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, květiny, muži, hmyz, zvířata, auta, halloween, ovoce, nápoje, ptáci, rostliny, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, láska atd.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, Wallpapers na PC, odkaz, webovky, Sexy Claudia Schiffer, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, Recept na vánoční medové perníčky, Nejlepší zeměpisné kvízy, cestování, Onlinovky zdarma

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury, Vaření a smažení, Hannah Montana, Střílecí hry, Oblíkačky, online html5 hry, Oddechové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Slovník pojmů Co je to?, ú, Free hry, Nejlepší online hry zdarma, info, pro děti, Countries and flags, internet, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, nadpřirozené osoby, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, křesťanství, politici, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, národnost, přezdívky, zločin a právo, poruchy, filozofie, vlastnosti, fikce a fantasy, školství, státní správa, sport, osobnosti, lékařství, politika atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kněz, Dallas Stars, Poprava, Vrah, Hudba, Manýrismus, Náboženství, Prezidenti USA, Američan, Státník, Kladno, Pedagog, Francie, Císař, Hejtmani, Mim, Trenérka, Rakousko-Uhersko, Miliardář, Fotograf, Prezident USA, Atentát, Zavražděn, Křesťanství, Čeští králové, Olympijští vítězové, Protektorát, Pop, Válka, Rock ‚n‘ Roll, New York Rangers, Němci, Básníci, Diplomat, Slovenští prezidenti, Pittsburgh Penguins apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, zadarmo, Obrázek Učitelky, Seznam vlajek amerických států, tipy, Staré hry online, Omalovánky, hry pro děti, URL, pro dospělé, Kliparty pro Office

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, nadpřirozené osoby, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, křesťanství, politici, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, národnost, přezdívky, zločin a právo, poruchy, filozofie, vlastnosti, fikce a fantasy, školství, státní správa, sport, osobnosti, lékařství, politika atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Fórky, frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O manželství, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipné hádanky, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: zdarma, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Kliparty zdarma, volný čas, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, linky, zajímavosti, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, Online biografie, životopisy osobností, PC pozadí pro Windows, Online tetris hry zdarma, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Online omalovánky
Partnerské weby
Christina ricci
Tipy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Doporučené odkazy
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy
Přání a blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Manchester United fotbal Anglie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.