Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, profese a zaměstnání, poruchy, rodinné vztahy, přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, umělci, lékařství, podnikání a podnikatelé, školství, záliby, politika, žurnalisté a novináři, politici atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v PC, notebook, smartphone, phablet, mobil, displej, obrazovka počítače, tablet, počítač, monitor, ultrabook a pro operační systémy macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 7, SUSE Linux, Lubuntu, Android, Windows 98, Windows 10, Linux Fedora, OSX. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, flóra, stromy, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, motorky, vesmír, kosmos, fraktály, zvířata, nature - příroda, Formule 1, ptáci, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 412x846, 2560x2048, 1366x768, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, HD 1280x720, 2560x1920, 1024x768, 1920x1280, 1280x854, 2160x3840, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: č, Super online flash hry, zeměpis, zábava, Pizza, ingredience, druhy, recepty, linky, zdroje informací, kuriozity, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, V, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Wallpapers na PC ke stažení

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Animace, Závody aut, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Síť, cestování, hry, zábava

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, online html5 hry, Omalovánky, Akční gamesky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Auta a závodní, Adventury, Deskovky, Logické hry, Vaření a smažení, Střílecí hry apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Keywords:Vše o Vánocích, Online vánoční magazín, Dopravní značení, Státní prapory států světa, Co je to escort agency?, hyperlinky, humor, Členské země americké federace, Livre de coloriage, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online kvízy, Nejhranější hry online

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: odkazy, tipy, F, World countries flags, pro děti, Online testy zdarma, PC pozadí pro Windows, Online dating services, Přehled formátů souborů, Nejlepší online hry zdarma, cestování, Nejhranější hry online

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy a tak podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Fórky, ftipy, vtipy, černý humor, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, vtipy, černý humor, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky ze života, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O manželství, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Somálcích, O Windows, O ženách apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: internet, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, HTML Online browser games, Biografie známých osobností, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Poker en ligne online sur Internet, weby, zajímavosti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Náš tip, cestování, hry, zábava

Fórky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fórky, černý humor, vtipy, vtípky, ftipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, New York, Minnesota, Oklahoma, Rhode Island, Iowa, Nebraska, Idaho, Severní Dakota, Západní Virginie, Michigan, Jižní Dakota, Wisconsin, Utah, Missouri, New Hampshire, Colorado, Havaj, Kansas, Georgie, Jižní Karolína, Mississippi, New Jersey, Maryland, Tennessee, Nevada atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Prapory regionů a království, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, doporučujeme, Vlajka Evropské unie, A, odkaz, Ilustrace, obrázky, URL, info, webové stránky, Biblické omalovánky k tisku,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Biblické omalovánky
Naše tipy
Mezinárodní den žen
Zajímavé internetové odkazy
Windows wallpapers
Partnerské weby
Fond d écran
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.