Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Anekdoty, vtipy, frky, fóry, ftipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, frky, fóry, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, A, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler, odkaz, Vlajky států obrázků, tipy, Sexy Charisma Carpenter, Online hry zdarma, humor, výukové pomůcky, Prapory českých měst

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Motta, moudra, úsloví, hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty

Citáty slavných, Motta, moudra, úsloví, hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o víře, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:počítače, volný čas, internetové stránky, doporučujeme, Slovakia, Croatia, Czechia, info, Super free web games zdarma, zdroje informací, Historie cestování, internet, cestování, Online životopisy, biografie

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, cestování, hry, zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, zločin a právo, psychologie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, politika, profese a zaměstnání, lékařství, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, záliby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, herectví, herci a herečky, politici, rodinné vztahy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, věda atd.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Kliparty pro dokumenty, Seznam souborových přípon, Tapety pláže, Dopravní značení, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Emma Watson, hyperlinky, Online testy zdarma bez registrace, zajímavosti, zadarmo

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, láska, věda, sport, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, muži, halloween, hudba, nástroje a přístroje, zelenina, náboženství, rostliny, ptáci, jídlo a nápoje, zvířata, stavby, přístroje, Vánoce a Advent, květiny atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, Starověký Egypt, Trest smrti, Ital, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Antropolog, Rakousko-Uhersko, Imitátor, Pop, Sochař, Kladno, Avangard Omsk, Prezident, Češi, Hejtmani, Egypt, NHL, Romantismus, První republika, Esejista, Dramatik, Zlatý slavík, Slovenští prezidenti, Archivář, New Jersey Devils, Historik, Itálie, Upálen, Žijící, Sebevražda, Rock ‚n‘ Roll, Lord, Dallas Stars, Vládce, New York Rangers apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Nové Mexiko, Oregon, Rhode Island, Jižní Karolína, Virginie, Kalifornie, Michigan, Wisconsin, Maine, Pensylvánie, New Jersey, Colorado, Západní Virginie, Delaware, Montana, Oklahoma, Indiana, New York, Mississippi, Nebraska, Florida, Iowa, Kentucky, Severní Karolína, Vermont atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Oddechové, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, vojenské hodnosti, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Obrázky na PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Luis Suárez, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, M, webové stránky, Amy Weber, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, láska, věda, sport, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, muži, halloween, hudba, nástroje a přístroje, zelenina, náboženství, rostliny, ptáci, jídlo a nápoje, zvířata, stavby, přístroje, Vánoce a Advent, květiny atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pozadí, Slámový adventní věnec, Alkoholový kalendář, Vánoční dekorace, Vánoční stromek, K Tisku, Kavkazská jedle, Plzeň, Samolepky, Drážďany, Sněhová vločka, Tapeta, bezlepkové cukroví, Vánoční koledy, Vánoční prostírání, Kuba, Cesmína, Stromeček, Vánoční trhy, Ježíšek, Plocha, Ostrava, Televize, Skleněné ozdoby, Tablet, Keramika, Obrazovka, Vídeň, Brambořík, Kameňák, Koleda apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: č, č, Nej hry online, Online adventní magazín, weby, Charlize Theron, Databáze osobností Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, webovky, Online vánoční magazín, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, Cestování po ČR a Evropě, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Burkina Faso
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Striptease
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy na zajímavé stránky
Jennifer Lopez
Tipy na zajímavé weby
CelebrityHeather Locklear
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Christina ricci

Děkujeme vám za vaši návštěvu.