Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Wallpapery na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro phablet, mobilní telefon, mobil, tablet, notebook, smartphone, počítač, monitor, ultrabook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Android, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, OSX, Mac. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, ptáci, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 1600x900, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1800x1440, 3200x1200, 375x667, 393x786, 1080x1800, 320x568, 1280x720, 2160x3840, 1366x1024, 1280x800, 1280x854, 1920x1080, 1920x1200 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, rostliny, zvířata, symboly, hmyz, auta, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, nápoje, jídlo a nápoje, ženy a dívky, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, halloween, náboženství, sport, mapy, láska, zelenina atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Super online flash hry, Americké federální vlajky, F, Free game online hry, Antistresové omalovánky, weby, hyperlinky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, volný čas

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Adventury, Závody aut, Střílečky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Bojové hry a tak dále.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:H, internetové stránky, Světové vlajky, Online adventní magazín, Svatební blahopřání a texty, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Obrázky na plochu města, doporučujeme, Přehled souborových přípon, Prapory regionů a království

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Kansas, Wyoming, Colorado, Havaj, New Jersey, Vermont, Delaware, Indiana, Jižní Dakota, Nevada, Rhode Island, Iowa, Louisiana, Illinois, Severní Karolína, Mississippi, Minnesota, Connecticut, Maryland, Missouri, Florida, Washington, Tennessee, Západní Virginie, Oklahoma atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, cestování, zkratky, politika, hardware, materiály, latina, rostliny, bankovnictví, internet, nápoje, nemoce, účetnictví, sport, chemie, software, věda, příroda, náboženství a křesťanství, český jazyk, kultura, stavebnictví, technika, lékařství a medicína atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, internet, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Dopravní značky, Životopisy osobností, Počítačové tapety pro Windows, Velikonoční textová blahopřání, Vlajky měst České republiky, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Skvělé hry online zdarma

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Drážďany, Ohňostroj, Borovice, Linecká kolečka, Jmelí, Adventní kalendář, Pastýř, Rostliny, Vánoční prostírání, Křesťanství, K Tisku, Vykrajovátka, Mrazík, Jmenovka, Husarské knoflíky, Anglicky, Vánoční stromeček, Vánoční trhy, Plzeň, Jezulátko, Vánoční svíčky, Štěstí, Advent, Atmosféra, Slámový adventní věnec, Píseň, Vinná klobása, Vánoční stromek, Blahopřání, Linux, Vánoční ubrusy apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, osobnosti a lidé, náboženství, hmyz, mapy, jídlo a nápoje, ovoce, květiny, věda, nápoje, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, rostliny, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, sport, ženy a dívky, přístroje, dopravní prostředky, symboly, zelenina, halloween atd.

Fórky, vtipy, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, vtipy, frky, vtípky, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ženách, O manželství, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O zvířátkách, O Slovácích apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Dopravní značky, pro děti, humor, Fotbalista Thierry Henry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, zábava, Kristin Kreuk, Vlajky států a zemí světa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít soubory těchto typů: hudební audio soubory, grafiku, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, systémové soubory apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: cestování, pro dospělé, zdroje informací, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Hry pro dívky online, Spain, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, výukové pomůcky, P, odkazy, Přání a blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Belize
Naše tipy
Badoo
Tipy na zajímavé weby
Freeware
Partnerské weby
Wallpapers na plochu Vánoce
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.