Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Pozadí na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, phablet, mobil, displej, notebook, mobilní telefon, monitor, PC, smartphone, tablet, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows Me, Red Hat Linux, Windows XP, Mac, Windows 98, Windows NT, SUSE Linux, Android, Linux Fedora, OSX. Pozadí na plochu počítače z kategorií Formule 1, ptáci, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, fraktály, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, motorky, zvířata, nature - příroda, sportovní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 1920x1080, 1920x1200, 360x720, 1600x900, 1920x1280, 375x812, 1024x768, 1080x1920, 1680x1050, 1280x768, 2048x1536, 854x480, 1280x800, 412x846, 4800x1200, 1600x900 atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Náš tip pro děti i dospělé

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: pro dospělé, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro dívky online, Free game online hry, Skleněné vánoční ozdoby, Online adventní magazín, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky spojených států amerických, Otravné Vánoce, volný čas, Pozadí na PC zdarma ke stažení, webovky, Nejhranější online hry zdarma

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit následující typy souborů: video soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:zábava, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník, internet, Sněhulák, zdroje informací, Pozadí na plochu PC, Nejhranější hry online, Vlajky polských vojvodství, Obrázky zdarma, F, Dopravní značení

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Václavské náměstí, Ježíš Kristus, Vinná klobása, Nový rok, Perníčky, Vánoční kaktus, Rumové řezy, Monitor, Mrazík, Německy, Papírové ozdoby, Jezulátko, Kameňák, Blahopřání, Televize, Smrk, Historické ozdoby, Adventní svícen, Vídeň, Schleich, Milka, Vánoční prostírání, Borovice, Bůh, Wallpaper, Jmelí, Štědrý večer, Vánoční punč, Vánoční ubrusy, K Tisku apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Informace pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, sport, bankovnictví, rostliny, příroda, matematika, cestování, ekonomie a ekonomika, nástroje, kultura, jídlo, náboženství a křesťanství, literatura, lékařství a medicína, psychologie, internet, software, český jazyk, účetnictví, chemie, stavebnictví, různé, počítače, hardware atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: tipy, zajímavosti, cestování, Alyson Hannigan, Skvělé hry online zdarma, Full HD wallpapers na PC, zeměpis, Charlize Theron, zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O mužích apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, materiály, chemie, stavebnictví, nástroje, český jazyk, matematika, technika, filozofie, fyzika, politika, příroda, věda, ekonomie a ekonomika, cestování, počítače, nápoje, školství, zločin a právo, latina, psychologie, nemoce, sport atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, přezdívky, politika, filozofie, historie, mytologie, věda, poruchy, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, rodinné vztahy, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, lékařství, záliby, politici, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, státní správa, křesťanství, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: weby, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, Uma Thurman, humor, URL, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, World countries and flags, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, frky, anekdoty, fóry, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O mužích apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Connecticut, Arkansas, Západní Virginie, Nevada, Florida, Nové Mexiko, Havaj, Wisconsin, Colorado, Utah, Tennessee, Ohio, Kalifornie, Nebraska, Kentucky, Louisiana, Vermont, Severní Dakota, Michigan, Aljaška, New Jersey, Oklahoma, Jižní Dakota, Idaho, Arizona atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventury, Auta a závodní, online html5 hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Vaření a smažení, Oblíkačky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: školství, internetové stránky, Členské země americké federace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online životopisy, biografie slavných osobností, Obrázky ke stažení, Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Vánoční výzdoba má mnoho podob,

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Partnerské weby
Rihanna
Naše tipy
Filmy, natáčení, střih
Doporučené odkazy
Obrázek Santy Clause
Zajímavé internetové odkazy
Bezlepkové vánoční cukroví
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.