Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro monitor, mobil, displej, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, phablet, ultrabook, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, Chrome OS, Windows 95, Windows 2000, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows 98, SUSE Linux. PC tapety pro Windows z kategorií jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly, noční města, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, květiny, kytky, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, auta, hudební tapety. Stahujte v rozlišení 360x720, hi res 2560x1920, 360x640, 2560x2048, 1440x2560, 375x812, 1280x768, 1536x864, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 375x667, 1800x1440, 360x760, 854x480, 412x846, 1280x960 atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, český jazyk, software, materiály, ekonomie a ekonomika, věda, fyzika, lékařství a medicína, technika, náboženství a křesťanství, příroda, latina, bankovnictví, literatura, psychologie, zločin a právo, nemoce, kultura, cestování, jídlo, školství, internet, nápoje, sport atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: multimédia, Staré hry online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Online hra Santa na saních, URL, Kliparty zdarma, F, Online vánoční skládačka, zábava, Online životopisy, biografie slavných osobností, V, zeměpis

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Síť, všeobecné informace zdarma

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Keywords:Přehled formátů souborů, Online testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, webové stránky, internetové stránky, zadarmo, Přání ke kulatému výročí, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, Superhry a hry online zdarma

Obrázky na PC - wallpapery na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. můžete využít v obrazovka počítače, notebook, mobil, mobilní telefon, PC, ultrabook, počítač, tablet, displej, phablet, monitor a pro operační systémy Windows NT, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows 7, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Java ME, Android, Linux Ubuntu. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, fraktály, fantasy, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, květiny, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, tenisté a tenistky, nature - příroda, flóra, stromy, zvířata, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 640x480, 3200x1800, 1366x1024, 1536x2560, 2560x1440, 360x720, 360x760, 2048x1080, 2160x3840, 1366x768, 375x667, 4800x1200, 393x786, 3200x1200, 1080x1920 atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Silvestr, Santa, Tiskárna, Sněhová vločka, Blahopřání, Vinná klobása, Skleněné ozdoby, Pro děti, Vánoční filmy, Štěstí, Neviňátko, Vánoční punč, Vosí hnízda, Vánoční koledy, Pastýř, Ježíš Kristus, Cesmína, Vánoční trhy, Sněhulák, Keramika, Jmenovky, Vánoční svíčky, Jedle, Koledy, Filmy, Tablet, Jesličky, Vánoce, Květiny, K Vytištění, Vánoční stromeček apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: výukové pomůcky, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu Dopravní prostředky, Vlajky měst České republiky, zdroje informací, cestování, Omalovánka sobi, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Super free web games zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, materiály, školství, nemoce, cestování, příroda, zločin a právo, latina, ekonomie a ekonomika, jídlo, stavebnictví, bankovnictví, věda, filozofie, psychologie, různé, chemie, účetnictví, zkratky, kultura, nástroje, matematika, software, technika atd.

Klíčová slova: F, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, kuriozity, info, zdarma, Ježíš Kristus a Vánoce, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, M, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: počítače, školství, Přehled vlajek USA, humor, linky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Obrázky vlajek států světa, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Online vánoční magazín, F, Vlajky měst České republiky, Antigua and Barbuda, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Omalovánky pro děti online
Zajímavé internetové odkazy
Best web page
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Doporučené odkazy
Recept na novoroční čočku na kyselo
Naše tipy
Jmenovky na vánoční dárky se Santa Clausem
Partnerské weby
Mikuláš

Děkujeme vám za vaši návštěvu.