Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Počítačové tapety pro Windows - wallpapery do mobilu

Dále vám doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, tablet, PC, počítač, phablet, displej, monitor, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, OSX, macOS, Windows 10, SUSE Linux, Chrome OS, Java ME, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows XP, Windows 95. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fraktály, fantasy, sportovní wallpapery, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, Formule 1, zvířata. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1024x600, 1152x1920, 2560x1920, 360x640, 854x480, 1600x2560, 1280x720, 1200x1920, 640x480, 1024x768, 1920x1280, 1440x2560, 375x812 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, černý humor, kameňáky, fóry o homosexuálech apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Pozadí na plochu počítače, tipy, odkaz, Erika Eleniak, Kliparty zdarma ke stažení, Počítačové tapety pro Windows, Online geografické testy zdarma bez registrace, Madonna, URL, odkazy, Super online hry zdarma, Full HD tapety ke stažení

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, přístroje, sport, nápoje, stavby, květiny, muži, halloween, rostliny, hudba, zvířata, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, láska, ptáci, zelenina, hmyz, symboly, mapy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:internetové stránky, pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, weby, FC Barcelona španělský fotbalový klub, hyperlinky, výukové pomůcky, linky, Celebrity Eri Aikawa, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, software, náboženství a křesťanství, politika, kultura, zkratky, matematika, cestování, nástroje, různé, stavebnictví, věda, příroda, internet, chemie, nemoce, jídlo, počítače, materiály, literatura, rostliny, fyzika, ekonomie a ekonomika, český jazyk atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Síť, cestování, zábava i hry

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, kterak editovat, jak převést následující typy souborů: grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, dokumenty, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: H, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava, Omalovánky v USA a jejich použití, zadarmo, Státní vlajky zemí, Přehled přípon a koncovek souborů, Abstraktní obrázky na plochu, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro nejmenší online

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vtipné texty, ftipy, frky, vtípky, kameňáky, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, frky, vtípky, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O ekonomech, O škole, O Windows, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipné hádanky apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Laetitia Casta, cestování, info, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky nejen pro děti, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma, F

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Informace, cestování, zábava i hry

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francie, Trenérka, Imitátor, Němci, Maršál, Herec, Charta 77, Archivář, Zpěvák, Textařka, Zpěvačka, Brno, Angličané, Komunista, Hejtman, Diplomat, Kladno, Životopis, Čech, Egypt, Češi, Vojáci, Ministr zahraničí, Američané, Generalissimus, Dramatik, Válka, Mluvčí, Básníci, Rakušan, Producent, Druhá světová válka, Antropolog, Žhavé výstřely, Dabérka, New York Rangers apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: V, zdarma, M, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Slovník pojmů Co je to?, Biografie Naomi Campbell, školství, Biografie slavných osobností, humor, internet, Dopravní značky, kuriozity, Moravskoslezský kraj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příště jinak!: „Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

CelebrityHeather Locklear
Zajímavé webové stránky
Poker OMAHA hold em
Tipy na užitečné weby
Sexy Gábina Partyšová
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu zvířata
Odkazy na užitečné webové stránky
Lechtivé fotky Rachel Stevens
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajky měst Moravskoslezského kraje

Děkujeme vám za vaši návštěvu.