Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přísloví, myšlenky, motta, aforismy, moudra, výroky, úsloví

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, motta, aforismy, moudra, výroky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o životě, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Náš tip, počítače a internet

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, filozofie, lékařství, herectví, herci a herečky, přezdívky, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, školství, mytologie, rodinné vztahy, historie, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, sport, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, fikce a fantasy, záliby, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, osobnosti atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: zeměpis, Nejhranější hry online, humor, Dopravní značky, Neoficiální stránky o městu Plzeň, cestování, webovky, A, Fernando Torres, pro dospělé, Online adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, zadarmo

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Vtípky, fóry, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O zvířátkách, O mužích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O manželství apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát následující typy souborů: komprimace dat, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Keywords:Super online kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Přehled formátů souborů, Karl Marx, Adam Smith, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Vlajka Papuy Nové Guiney, Obrázky vlajek měst ČR, Online testy zdarma bez registrace, Životopisy slavných osobností

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezidenti USA, Pedagog, Státník, Diplomat, Prezidenti, Maršál, Nobelova cena, Slovenští prezidenti, Čech, Scénárista, Herečka, Režisér, KHL, Producent, Protektorát, Esejista, Slováci, Voják, Washington Capitals, Francouz, Slovák, Mluvčí, Prezidenti ČR, Angličané, KSČ, Olympijský vítěz, Trenérka, Habsburkové, Egypt, New Jersey Devils, Závodník, Američané, Olympijští vítězové, První republika, Američan, Hejtmani apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Informace, počítače a internet

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, mobil, notebook, mobilní telefon, tablet, ultrabook, phablet, monitor, obrazovka počítače, PC, počítač a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Linux Ubuntu, Chrome OS, Linux Mint, BlackBerry OS, Android, Linux Xubuntu, Windows 7, Mac, Lubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, příroda, krajina, auta, Roztomilá zvířátka, zvířata, rostliny, dopravní prostředky, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení Full HD 1080x1920, 1024x768, 800x600, 1680x1050, 1440x2560, 2048x1536, 1600x900, 1920x1200, 2048x1080, 1280x960, 2560x1440, 1920x1280, 2160x3840, hi res 2560x1920, 375x812, 320x568 atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Super free web games zdarma, internetové stránky, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, zdroje informací, Pozadí na PC ke stažení, Vlajky států USA, Vše pro zvířecí miláčky, hyperlinky, A, Full HD tapety na PC zdarma, linky

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, politika, poruchy, státní správa, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, zločin a právo, záliby, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, lékařství, podnikání a podnikatelé, umělci, přezdívky, mytologie, rodinné vztahy, osobnosti, fikce a fantasy, národnost atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Logické hry, online html5 hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Barbie hry, Arkády a plošinovky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Omalovánky v USA a jejich použití, školství, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry pro děti zdarma, Online obrázky k vybarvení, info, V, počítače

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, politika, poruchy, státní správa, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, zločin a právo, záliby, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, lékařství, podnikání a podnikatelé, umělci, přezdívky, mytologie, rodinné vztahy, osobnosti, fikce a fantasy, národnost atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, hudební zkratky apod.

Internet, síť, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Karetní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry a tak dále.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, Závodní, Oddechové, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní kalendář, Zima, Vánoční svíčky, Vánoční ozdoby, Koledy, Papírový vánoční stromek, Historické ozdoby, Brambořík, Desktop, Smrk, Silvestr, Plzeň, Láska nebeská, Pastýř, Košíčky, Šišky, Vánoční světýlka, Cesmína, Pokrmy, Hostina, Blahopřání, Jídlo, Osvětlení, Štědrý večer, Jezulátko, Windows, Vánoční pozadí, Ježíšek, Kuba, Anděl, Korálky apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, pro děti, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory, odkazy, Obrázky a kliparty zdarma, Státní vlaječky, prapory, zábava, Kliparty pro dokumenty, Onlinovky zdarma, Obrázky vlajek, vlaječek, praporů, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Real Madrid C.F.
Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu zvířata
Naše tipy
Alicia Keys
Doporučené odkazy
Eliza Dushku
Partnerské weby
Omalovánky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Manchester United FC sepak bola

Děkujeme vám za vaši návštěvu.