Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dárky, SMS, Vídeňský punč, Brno, Umělý vánoční stromek, Vánoční svařák, Mrazík, Bůh, Sám doma, Vánoční koledy, Alkoholový kalendář, bezlepkové cukroví, Kuba, Drážďany, Bramborový salát, Omalovánky, Jmenovky, Láska nebeská, Třásně, Jmenovka, Zima, Silvestr, Nový rok, Vinná klobása, Anglicky, Filmy, K Vytisknutí, Smrk, Blahopřání, Pastýř, Vánoční koule apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Vtipy, anekdoty, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, anekdoty, fórky, vtipné texty, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Super online kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace, Online adventní magazín, Webové online hry zdarma, Costa Rica, Seznam přípon a koncovek souborů, zadarmo, URL, Avril Lavigne, pro dospělé, M, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, V

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Síť, všeobecné informace zdarma

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, geocaching, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Keywords:zábava, Státní vlajky států světa, Vlajky spojených států amerických, Webové online hry zdarma, SMS přání k jmeninám podle jmen, výukové pomůcky, pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přáníčka k svátku a jmeninám, V, školství, Vlajky amerických států USA

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Životopis, Vojevůdce, ČSSD, Itálie, Vůdce, Vražedkyně, New Jersey Devils, Fotograf, Hejtman, Závodník, Ministr, Sebevražda, Komunisté, Němci, Olympijský vítěz, Habsburkové, Hokejisté, Poslanec, Skladatel, Manýrismus, Podnikatelé, Renesance, Nobelova cena, NHL, Režisér, Normalizace, Stoletá válka, Mluvčí, Charta 77, Pittsburgh Penguins, Zpěvák, Francouz, Slovenští prezidenti, Básník, Křesťanství, Faraon apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Strategické onlinovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Oddechové hry, Barbie hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Auta a závodní, Puzzle a skládačky apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Colorado, Iowa, Rhode Island, Florida, Severní Dakota, Mississippi, Minnesota, Jižní Karolína, Missouri, Idaho, Michigan, Západní Virginie, Kansas, Delaware, Oklahoma, Ohio, New York, Indiana, New Jersey, Montana, Havaj, Oregon, Illinois, Massachusetts, Maine atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak importovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, jak konvertovat, v čem upravit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, grafiku, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: volný čas, Webové online testy zdarma, weby, Obrázek Domina, odkaz, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Manchester United FC sepak bola, Nejhranější hry online, Vánoční web, počítače, Dopravní značky

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Fórky, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Somálcích, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pedagog, Češi, Trenérka, Vůdce, Teolog, Herec, Hokej, Imitátor, Žijící, Hejtmani, Zavražděn, Stoletá válka, Miliardáři, Válka, Rakousko-Uhersko, Prezident USA, Křesťanství, Čech, Ministři, Washington Capitals, Komik, Svatý, Protektorát, Prezidenti USA, Zpěvačka, Mluvčí, Sochař, Maršál, Zpěvačky, AIDS, Manýrismus, Florida Panthers, Státník, Kladno, Čeští králové, Hudba apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Motta, přísloví, moudra, bonmoty, výroky, rčení, hlášky

Slavné citáty, Motta, přísloví, moudra, bonmoty, výroky, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: cestování, zajímavosti, humor, Omalovánky k vytištění, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Databáze osobností Kdo je to?, F, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Fórky, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O manželství, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Somálcích, O ekonomech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Wallpapers na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v notebook, tablet, smartphone, phablet, mobil, PC, obrazovka počítače, displej, počítač, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Windows 98, Windows 95, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000, Red Hat Linux, Java ME, Windows Server 2012, Windows 7, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, hudební tapety, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, auta, psi a štěňátka, budovy a stavby, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 1600x900, 1080x1800, 800x600, 360x720, 360x640, 1920x1200, 1536x2048, 1152x864, 2048x1080, 1200x1920, 412x846, 800x1280, 1440x900, 1600x1200, 393x786 atd.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. Naleznete zde Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Webové online testy zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Ilustrace, obrázky, Cuba, webovky, odkazy, Přehled zkratek a akronymů, linky, Kliparty zdarma ke stažení, zdarma, Turkmenistan,

Několik fórů na závěr. Vtip Redbull?: Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy
Póquer online
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.