Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Wallpapers na plochu PC - tapety do mobilu

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. vhodné pro ultrabook, notebook, phablet, smartphone, obrazovka počítače, monitor, displej, tablet, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 7, Lubuntu, SUSE Linux, macOS, Java ME, Windows 10, Windows Me, Red Hat Linux, OSX, Android. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: rostliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, auta, adventní a vánoční tapety, letadla, zvířata, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, wallpapery, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, jídlo a nápoje. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 2048x1080, 360x760, hi res 2560x1920, 1536x2560, 375x812, 2560x1440, 1536x2048, HD 1280x720, 320x568, 800x1280, 1536x864, 1152x768, 1152x1920, 1600x1200, 1680x1050 atd.

Vtipné texty, fóry, frky, fórky, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, frky, fórky, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Prapory českých měst, Vlajky amerických států USA, Adventní tradice a zvyky, zajímavosti, zadarmo, hyperlinky, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, tipy, odkaz

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Nové Mexiko, Idaho, Oklahoma, Aljaška, Nevada, Wyoming, Delaware, Severní Karolína, Montana, Západní Virginie, Minnesota, Utah, Connecticut, Wisconsin, Oregon, Maryland, Louisiana, Rhode Island, Georgie, Illinois, Tennessee, Michigan, Missouri, Kalifornie, Mississippi atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Egypt, Orlík, Filozof, Spisovatel, Kancléř, Textař, Čeští králové, Závodník, Poslanci, Trenérka, Romantismus, Křesťanství, První republika, Ekonom, Boston Bruins, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins, Fotograf, Podnikatelé, Exilový prezident, Vrah, Nežijící, Atentát, Dabérka, Ministři, Itálie, Hejtman, Maršál, Máj, Svatý, Pedagog, Herec, Hudba, Sebevražda, Prezident USA apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Architekt, Slováci, Upálen, Zpěvák, Rakousko-Uhersko, Pop, Herečka, Trenérka, Olympijský vítěz, Maršál, Máj, Florida Panthers, Fotograf, Hejtmani, Prezidenti, Podnikatel, Washington Capitals, Podnikatelé, Prezidenti USA, Nežijící, Romantismus, Skladatel, Císař, KSČ, New York Rangers, Hokej, Angličané, Ital, Generalissimus, Slovenští prezidenti, Královna, Teolog, Olympijští vítězové, Starověký Egypt, Kněz, Spisovatel apod.

Keywords:linky, weby, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Modelky a celebrity, multimédia, internet, humor, Cameron Diaz, pro děti, Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Síť, inspirace pro volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, Online vánoční magazín, Pozadí na PC ke stažení, Sexy Halle Berry, cestování, Vlajky států USA, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční pokrmy, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, zeměpis

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Animace, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Informace, inspirace pro volný čas

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Kentucky, Tennessee, Rhode Island, Vermont, Jižní Dakota, Arizona, Delaware, Texas, Florida, Mississippi, Aljaška, Severní Karolína, Maryland, Jižní Karolína, Minnesota, Oregon, Idaho, Maine, Washington, Nové Mexiko, Louisiana, Alabama, Illinois, Missouri, Montana atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Státní vlaječky, prapory, Free game online hry, Ashley Judd, Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, Vlajky států obrázků, Jak hrát ruletu online?, Vlajky měst České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, F

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Animace, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: A, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, webové stránky, kuriozity, Charisma Carpenter, Staré hry online, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázky, kliparty, M, doporučujeme, zdarma, Omalovánka zvonečku,

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Další odkazy:

Partnerské weby
Lucy Liu
Tipy na zajímavé weby
Biblické omalovánky
Naše tipy
Vánoční sobi k vybarvení
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.