Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Free game online hry

Běžte na free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Oblíkačky, Střílecí hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Online testy zdarma, volný čas, Online životopisy, biografie slavných osobností, Omalovánky pro malé děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Pozadí na PC, Thierry Henry, Prapory všech zemí světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Nejlepší zeměpisné kvízy

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, stavby, sport, květiny, symboly, Vánoce a Advent, hudba, přístroje, auta, nástroje a přístroje, rostliny, ovoce, jídlo a nápoje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, zvířata, mapy, halloween, muži atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, ženy a dívky, ovoce, náboženství, láska, jídlo a nápoje, stavby, muži, zelenina, dopravní prostředky, mapy, Vánoce a Advent, květiny, hudba, rostliny, osobnosti a lidé, auta, zvířata, nástroje a přístroje, přístroje, smajlíci a emotikony, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Omalovánky, Deskovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Hry s koňmi apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Keywords:cestování, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Chelsea FC sepak bola, zdroje informací, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Brittany Murphy, linky, Kliparty zdarma ke stažení, výukové pomůcky

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, lékařství, psychologie, záliby, národnost, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, herectví, herci a herečky, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, umělci, křesťanství, poruchy atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, zeměpis, Prapory českých měst, Bývalá vlajka Československa, zdarma, webovky, Skvělé hry online zdarma, Sexy Julia Stiles, Pozadí na plochu PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Pozadí na PC - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. lze použít v obrazovka počítače, displej, mobil, monitor, smartphone, PC, phablet, počítač, ultrabook, notebook, tablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 95, Android, Linux Fedora, macOS, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Java ME, Lubuntu, SUSE Linux, OSX. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: noční města, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, rostliny, letadla, Roztomilá zvířátka, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 640x480, 1366x1024, 375x812, 1536x2560, 2048x1080, HD 1280x720, 1440x960, 1600x1200, 2560x1440, 1280x800, 1920x1440, 1440x2560, 1280x1024, 854x480, 2048x1536 atd.

Přísloví, moudrosti, výroky, rčení, bonmoty, aforismy, motta

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, výroky, rčení, bonmoty, aforismy, motta, z kategorií citáty o lásce, citáty o dobru, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o zlu od různých známých osobností.

Anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, PC, počítač, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Lubuntu, FreeBSD, Windows XP. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 1024x600, 1600x2560, 1080x1800, 1440x960, 2048x1536, 2560x1600, 1152x1920, 750x1334, 640x480, 1366x768, 3200x1800, 1200x1920, 768x1024, 1280x720, 1920x1280 atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, cestování, příroda, různé, latina, politika, stavebnictví, filozofie, chemie, ekonomie a ekonomika, nemoce, fyzika, matematika, literatura, školství, zkratky, náboženství a křesťanství, internet, český jazyk, psychologie, nápoje, věda, materiály, software atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Wallpapers na plochu PC, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, URL, zábava, weby, Antarctica, Skvělé hry online zdarma, info, doporučujeme

Pozadí na PC - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC. lze použít v obrazovka počítače, displej, mobil, monitor, smartphone, PC, phablet, počítač, ultrabook, notebook, tablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 95, Android, Linux Fedora, macOS, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Java ME, Lubuntu, SUSE Linux, OSX. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: noční města, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, rostliny, letadla, Roztomilá zvířátka, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, 640x480, 1366x1024, 375x812, 1536x2560, 2048x1080, HD 1280x720, 1440x960, 1600x1200, 2560x1440, 1280x800, 1920x1440, 1440x2560, 1280x1024, 854x480, 2048x1536 atd.

Přísloví, moudrosti, výroky, rčení, bonmoty, aforismy, motta

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, výroky, rčení, bonmoty, aforismy, motta, z kategorií citáty o lásce, citáty o dobru, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o zlu od různých známých osobností.

Anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Windows, O Somálcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobilní telefon, tablet, ultrabook, notebook, displej, phablet, smartphone, počítač, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Chrome OS, Android, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows NT, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Mac, FreeBSD, Lubuntu, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení z kategorií rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, wallpapery, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, auta, noční města, dopravní prostředky, letadla, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, zvířata. Stahujte v rozlišení 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 320x568, 1152x768, 412x846, 854x480, 1536x2560, 1600x1200, 1600x900, 1920x1440, 1440x960, 1152x864, 1920x1200, 1280x854, 1280x768, 800x600 atd.

Klíčová slova: P, Superhry a hry online zdarma, počítače, internet, odkaz, France, školství, K, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky na plochu počítače, odkazy, Nejhranější hry online, Omalovánky a pozadí na plochu PC, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Nejapný dotaz: Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Nevěřim na horoskopy.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Honduras
Tipy na zajímavé weby
Shakira
Doporučené odkazy
Gwen Stephanie
Naše tipy
Elisha Cuthbert
Partnerské weby
Sexy Ashlee Simpson
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, obrázková přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.