Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Vánoční ubrusy, Filmy, Jmenovky, Křesťanství, Vánoční ozdoby, Jídlo, Vánoční svíčky, Květiny, Kameňák, Adventní trhy, Atmosféra, Vykrajovátka, Lindt, Tapeta, Vánoční světýlka, Betlém, Plzeň, Obrazovka, Kuba, Jingle Bells, Sám doma, Plocha, Zdraví, Láska nebeská, LED svíčky, Vánoční trhy, Brno, Popelka, Vánoční stromeček, Jmelí apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace, inspirace pro volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Rčení, myšlenky, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, aforismy, přísloví, moudra, bonmoty, výroky, z kategorií citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Klíčová slova: volný čas, B, URL, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Sexy Erika Eleniak, cestování, V, R, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, webové stránky, pro dospělé, Super online kvízy, školství

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, nástroje, matematika, politika, latina, nemoce, kultura, věda, zkratky, školství, literatura, příroda, lékařství a medicína, filozofie, internet, cestování, náboženství a křesťanství, různé, software, fyzika, počítače, zločin a právo, materiály, technika atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, software, nemoce, chemie, lékařství a medicína, filozofie, politika, stavebnictví, příroda, jídlo, zkratky, český jazyk, počítače, technika, kultura, nástroje, různé, účetnictví, rostliny, ekonomie a ekonomika, materiály, náboženství a křesťanství, nápoje, fyzika atd.

Keywords:linky, kuriozity, internetové stránky, Online testy zdarma bez registrace, Gisele Bundchen, A, Životopisy osobností, Online adventní magazín, Poker online card game, Vlajky zemí světa, Státní vlaječky, prapory, Wallpapery na plochu PC

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, halloween, ovoce, přístroje, náboženství, láska, smajlíci a emotikony, stavby, hmyz, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, rostliny, symboly, květiny, ženy a dívky, zvířata, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Wallpapery na plochu PC - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro smartphone, počítač, displej, monitor, tablet, mobil, notebook, phablet, ultrabook, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, FreeBSD, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 95, macOS, SUSE Linux, Windows Me, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, zvířata, Rally, závody aut, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, květiny, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 640x480, 800x1280, 2560x1440, HD 1280x720, 320x568, 1280x720, 1366x768, 360x720, 1440x960, 800x600, 750x1334, 2560x1920, 1920x1200, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1152x768 atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, Hry pro kluky, Digitální počítačové hry, herní konzole, webovky, multimédia, zeměpis, Romulus Remus, Kliparty zdarma, zajímavosti, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Deskovky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Omalovánky apod.

Fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O zvířátkách, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Bohu apod.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ježíš Kristus, Francouzsky, Advent, Santa, Štóla, Vánoční hvězda, Betlém, Ohňostroj, Pro děti, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Tablet, Adventní věnec, Vánoční koledy, Neviňátko, Rostliny, Přání, Silvestr, Cesmína, Popelka, Vykrajovátka, Slámový adventní věnec, Omalovánky, Vánoce, Vánoční ubrusy, Bramborový salát, Tichá noc, Adventní trhy, Patchwork, Štědrý den, Papírový vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Prapory regionů a království, tipy, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Webové online testy zdarma, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, humor, info, hyperlinky

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, poruchy, záliby, vlastnosti, školství, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, historie, filozofie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, národnost, státní správa, žurnalisté a novináři, věda, křesťanství, umělci, psychologie, osobnosti, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: zábava, Členské země americké federace, Americké federální vlajky, weby, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přehled formátů souborů, odkazy, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Ilustrace, obrázky, Online vánoční webzine, Zlatan Ibrahimović, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Ali Landry
Zajímavé internetové odkazy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Doporučené odkazy
Obrázek Femme fatale
Naše tipy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Partnerské weby
O Arsenal Football England
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.