Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Výroky, motta, aforismy, přísloví, moudra, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, aforismy, přísloví, moudra, moudrosti, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o manželství od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat, v čem spustit, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, video soubory, grafiku, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: webové stránky, weby, Obrázky na plochu PC, Vlajky států obrázků, Zambia, URL, Super online hry zdarma, výukové pomůcky, World Flags, Vánoční magazín, Nejhranější online hry zdarma, Přehled státních vlajek států světa, F

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Keywords:multimédia, V, odkazy, zdroje informací, Blahopřání k MDŽ, V, Dopravní značení, Super online kvízy, Poker karetní hra, internetové stránky, pro děti, Super online kvízy

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, mapy, zvířata, ovoce, hudba, přístroje, osobnosti a lidé, láska, Vánoce a Advent, hmyz, halloween, sport, ženy a dívky, zelenina, dopravní prostředky, rostliny, náboženství, věda, symboly, auta, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vtípky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, frky, černý humor, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kněz, Manýrismus, Rock ‚n‘ Roll, Hokej, Hejtman, Kancléř, Křesťanství, Hokejisté, Mluvčí, Zlatý slavík, Angličané, Egypt, Císař, Slovenští prezidenti, Archivář, Vražedkyně, KSČ, New Jersey Devils, Brno, Zpěvák, Imitátor, Upálen, Ministři, Překladatel, Pedagog, Rakousko-Uhersko, Československo, Dramatik, Filozof, Protektorát, Itálie, Hudebnice, Antropolog, Američané, Komunisté, Atentát apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam zkratek a akronymů, Nikki Cox, Onlinovky zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Kasína, zeměpis, internet, hyperlinky, Přehled formátů souborů

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Klasické, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, phablet, displej, tablet, monitor, mobil, smartphone, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 2000, Mac, Slackware, Linux Mint, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, FreeBSD. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, Rally, závody aut, fantasy, hmyz a pavouci, nature - příroda, fraktály, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 800x600, 1080x1800, 375x812, 3200x1800, 1366x1024, 2560x1600, 1024x768, HD 1280x720, 1200x1920, 1280x768, 1536x2560, 1920x1280 atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: počítače, kuriozity, Kliparty pro dokumenty, Přáníčka k výročí svatby, Vše o Vánocích, Nejhranější hry online, odkaz, Svobodný software, V, Slovník pojmů Co je to?, cestování

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, měny, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Klasické, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Ftipy, kameňáky, černý humor, frky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, černý humor, frky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, Online životopisy, biografie, humor, doporučujeme, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení, F, info, webovky, linky, Liverpool F.C.,

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Maria Šarapovová
Naše tipy
MP3 Music download
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Partnerské weby
Webcam model
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.