Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Historické ozdoby, Slámový adventní věnec, Sněhová vločka, Vánoční pozadí, Monitor, Václavské náměstí, Adventní kalendář, Písnička, Betlém, Pozadí, Film, Štědrý večer, Smrk, Rumové řezy, Papírový vánoční stromek, Vánoční svíčky, Sám doma, Jingle Bells, Adventní svícen, Omalovánky, Jídlo, Vánoční svícen, Jesličky, Vánoční světýlka, K Vytisknutí, Perníčky, Adventní trhy, Cesmína, Kapr, Santa, Patchwork apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: profese a zaměstnání, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, rodinné vztahy, státní správa, fikce a fantasy, vlastnosti, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, zločin a právo, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, lékařství, psychologie, žurnalisté a novináři, sport, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy, Státní vlajky států světa, Seznam zemí světa a jejich vlajky, URL, B, Athletic Bilbao club, doporučujeme, zadarmo, Online hry pro děti zdarma, M

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, phablet, ultrabook, počítač, monitor, tablet, smartphone, PC, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows Me, Linux Ubuntu, Android, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Chrome OS. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, fraktály, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, květiny, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, motorky, zvířata, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 1152x864, 360x760, 2048x1080, 3200x1200, 360x640, 1280x854, 1366x768, 375x667, 2560x1600, 1280x960, 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 412x846, 2160x3840 atd.

Keywords:Přehled formátů souborů, pro děti, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Kliparty a obrázky, Obrázky na PC ke stažení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zajímavosti, Freeware, hyperlinky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled vlajek USA

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: zdarma, počítače, Full HD tapety na PC zdarma, Natalie Portman, info, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tinder app dating service, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejhranější online testy a kvízy, č, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, měny, státy usa, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nový rok, Popelka, Štóla, Plzeň, Jedle, LED svíčky, Vosí hnízda, PF, Rumové řezy, Tapeta, Vánoční pozadí, Jmenovka, Sněhová vločka, Bůh, Vánoční světýlka, Borovice, Ježíš Kristus, Vídeň, Mrazík, Silvestr, Jingle Bells, Plocha, Jídlo, Pokrmy, Linecká kolečka, Televize, Jmelí, Sám doma, Adventní trhy, Košíčky, Vánoční dekorace apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hokejisté, Fotograf, Královna, Philadelphia Flyers, Slovenští prezidenti, Hudebnice, Podnikatelé, Gymnasté, Pittsburgh Penguins, Obchodník, Dabérka, Američan, Závodník, Básník, Brno, Avangard Omsk, Zpěvačky, Generalissimus, ČSSD, Faraon, Starověký Egypt, KSČ, Dallas Stars, Vrah, Továrník, Slováci, Žhavé výstřely, Orlík, Čeští králové, Prezident USA, Imitátor, Mluvčí, Rétorika, Česká královna, Antropolog, Manýrismus apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: humor, Ilustrace, obrázky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Střední Amerika, volný čas, Životopisy osobností, Kliparty zdarma ke stažení, Bridge, pro dospělé, linky, Hry pro nejmenší online

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, měny, státy usa, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nový rok, Popelka, Štóla, Plzeň, Jedle, LED svíčky, Vosí hnízda, PF, Rumové řezy, Tapeta, Vánoční pozadí, Jmenovka, Sněhová vločka, Bůh, Vánoční světýlka, Borovice, Ježíš Kristus, Vídeň, Mrazík, Silvestr, Jingle Bells, Plocha, Jídlo, Pokrmy, Linecká kolečka, Televize, Jmelí, Sám doma, Adventní trhy, Košíčky, Vánoční dekorace apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Karetní, Pro dívky, Střílečky a podobně.

Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, rčení, výroky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, hlášky, motta, rčení, výroky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o ženách, přísloví o naději od různých známých osobností.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, Idaho, Delaware, New Jersey, Kalifornie, Texas, Florida, Jižní Karolína, Arkansas, Vermont, Tennessee, Missouri, Georgie, Iowa, Oregon, Aljaška, Maine, Západní Virginie, Kentucky, Massachusetts, Nové Mexiko, Montana, Louisiana, Arizona, Nebraska, New York atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: multimédia, odkaz, weby, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internet, Online hry zdarma, tipy, internetové stránky, zábava, Vlajky amerických států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Hazard games,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Mesin slot
Zajímavé internetové odkazy
Casino
Naše tipy
Poker karetní hra
Partnerské weby
Flag of Australia
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.