Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Odkazy na jiné stránky

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, zvířata, hmyz, nápoje, láska, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, muži, nástroje a přístroje, mapy, dopravní prostředky, ovoce, jídlo a nápoje, ženy a dívky, sport, květiny, ptáci, hudba, halloween, věda, smajlíci a emotikony, zelenina atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro notebook, displej, mobil, počítač, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, smartphone, tablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 7, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows NT, Windows XP, Windows 10, Windows 95. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, zvířata, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete z velikostí 1152x1920, 768x1024, 800x1280, 1366x1024, 1800x1440, 412x846, 1024x600, hi res 2560x1920, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1440x960, 1536x864, 750x1334, HD 1280x720, 1600x900 atd.

Přání a blahopřání k různým životním metám. Blahopřání k svátku, sňatku, narozeninám, k děťátku, atd.

Přání k narozeninám je web plný textových přání pro muže, ženu, děti, prarodiče a další skupiny známých a příbuzných.

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Skleněné ozdoby, LED svíčky, Perníčky, Tisk, Rostliny, Tiskárna, Sám doma, Vánoční prostírání, Přáníčko, Košíčky, Vánoční hvězda, Kapr, Vánoční svařák, Písnička, Dia, Wallpaper, Kameňák, Květiny, Vykrajovátka, Vánoční trhy, Adventní kalendář, Tichá noc, Zdraví, Atmosféra, Vánoční punč, Rumové řezy, Zima, Anglicky, Papírový vánoční stromek, Vánoční koule, Blahopřání apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Střílečky a podobně.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Grunge hudební rockový styl

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vojenské hodnosti, geocaching, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.