Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, geocaching, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, země EU, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, hardware, zločin a právo, český jazyk, účetnictví, ekonomie a ekonomika, technika, chemie, internet, jídlo, materiály, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, literatura, příroda, stavebnictví, nemoce, politika, zkratky, matematika, různé, počítače, software, fyzika atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, měny, okresy České republiky, státy usa, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, notebook, mobil, mobilní telefon, ultrabook, tablet, monitor, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 95, Linux Ubuntu, Android, macOS, SUSE Linux, FreeBSD, Linux Mint, Windows NT, Windows 2000, Lubuntu, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, fantasy, velkoměsta a noční život, motorky, květiny, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, tenisté a tenistky, nature - příroda, free wallpapers. Zvolit si můžete rozměry 1280x1024, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 375x812, 1536x2048, 1440x960, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 1200x1920, 768x1024, 2560x1920, 412x846, 640x480, 800x1280, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: P, Vlajky amerických států USA, Vlajky států a zemí světa, odkazy, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky zdarma ke stažení, webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Slovník pojmů Co je to?, kuriozity

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Pro dívky, Animace, Akční hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Logické hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Bojové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, phablet, ultrabook, monitor, tablet, PC, mobil, obrazovka počítače, notebook, displej, počítač a pro operační systémy Windows 2000, Windows XP, Slackware, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Java ME, Linux Mint, Windows 95, Windows Server 2012, Mac, Windows 10 Mobile. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fantasy, motorky, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, flóra, stromy, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, ptáci, zvířata, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 3200x1800, 1366x768, 768x1024, 1600x1200, 4800x1200, 1800x1440, 1280x854, 1920x1080, 2560x1600, 1536x2560, 1280x1024, 1366x1024, 1280x800, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768 atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Střílečky a podobně.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Karetní hry, Akční hry, Střílečky, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Keywords:zdroje informací, URL, volný čas, info, Call girls, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, Liverpool F.C., počítače, Kliparty zdarma, internetové stránky

Fórky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Státní prapory, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Sarah Michelle Gellar, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, A, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, webové stránky, internet, H, Databáze osobností Kdo je to?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. lze použít v notebook, monitor, mobil, tablet, smartphone, displej, PC, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows 98, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, OSX, FreeBSD. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1366x1024, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 2048x1536, 1600x2560, 1080x1800, 1200x1920, 2560x1440, 1536x2048, 360x720, 1440x960, 1920x1440, 1600x1200, 2560x2048 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, Online vánoční magazín, F, Brooke Burke, Dopravní značky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Pozadí na PC, Biografie Julia Roberts, hyperlinky, humor, Full HD tapety ke stažení

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. lze použít v notebook, monitor, mobil, tablet, smartphone, displej, PC, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Mint, Windows 98, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, OSX, FreeBSD. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, dopravní prostředky, auta, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1600, 1366x1024, Full HD 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 2048x1536, 1600x2560, 1080x1800, 1200x1920, 2560x1440, 1536x2048, 360x720, 1440x960, 1920x1440, 1600x1200, 2560x2048 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Staré hry online, Obrázky ke stažení na plochu, zeměpis, zadarmo, linky, pro dospělé, Nejhranější online testy a kvízy, F, Fotografie Jennifer Lawrence, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Obrázky k svátku a k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční obrázky na plochu PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Catherine Zeta-Jones
Odkazy na užitečné webové stránky
Shannon Elizabeth
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Lechtivé fotky Sharon Stone
Doporučené internetové odkazy
FC Bayern München football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.