Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: mytologie, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, osobnosti, nadpřirozené osoby, poruchy, politici, umělci, státní správa, národnost, historie, politika, vlastnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, psychologie atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Informace, internet, počítače, hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Klíčová slova: URL, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro kluky, Počítačové a deskové strategické válečné hry, zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Motokros, motorky, závody, zábava, pro dospělé, Dopravní značky, volný čas

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Oddechové hry, Barbie hry, Akční gamesky, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Střílecí hry, Farmářské hry, online html5 hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Keywords:tipy, V, Hry pro nejmenší online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Sara Shimada, info, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Webová hry, Browser hry, Členské země americké federace, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Síť, internet, počítače, hry

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Hry pro děti, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, moudra, přísloví, rčení, myšlenky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o kráse od různých známých osobností.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: F, webovky, zeměpis, Real Madrid CF sepak bola, linky, Staré hry online, Vlajky států světa, Azerbaijan, hyperlinky, Pozadí na PC, Přehled souborových přípon, Online vánoční webzine

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů apod.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Silvestr, Zdraví, Vánoční koledy, Perníčky, Ohňostroj, Jarmark, Vídeň, Strom, Santa Claus, Tiskárna, Košíčky, Kameňák, Adventní věnec, Vídeňský punč, Striezelmarkt, Plzeň, Jesličky, Husarské knoflíky, Pro děti, Ježíšek, Historické ozdoby, Štědrý večer, Keramický adventní věnec, Špalda, Televize, Tichá noc, Vánoční dekorace, Ježíš Kristus, Adventní kalendář, Křesťanství, Vykrajovátka apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. vhodné pro displej, smartphone, mobil, obrazovka počítače, monitor, notebook, ultrabook, PC, phablet, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy OSX, Android, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 10, Lubuntu, Windows 98, FreeBSD. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, motorky, sportovní wallpapery, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Rally, závody aut, fraktály. Dostupná rozlišení jsou 375x667, HD 1280x720, 360x760, 360x720, 1600x900, 854x480, 1920x1200, 3200x1200, Full HD 1080x1920, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 1080x1800, 1280x960, 1152x768, 2560x2048 atd.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, Flag of Switzerland, Super online kvízy, pro děti, zadarmo, Grunge hudební rockový styl, M, Kliparty pro dokumenty, Dopravní značky

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip, internet, počítače, hry

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Vermont, Arkansas, Havaj, Alabama, Maine, Virginie, Nové Mexiko, Mississippi, Louisiana, Arizona, Nebraska, Kalifornie, Kentucky, Minnesota, Idaho, New Hampshire, Utah, New Jersey, Colorado, Massachusetts, Connecticut, Rhode Island, Texas, Delaware, Illinois atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, anekdoty o politice, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v tablet, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, phablet, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 2000, Windows 7, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, hudební tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, noční města, rostliny, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, auta, moře, oceány, pláže. Stahujte ve velikostech 1152x864, 1800x1440, 854x480, 1600x900, 1920x1080 Full HD, hi res 2560x1920, 360x720, 360x760, 1600x1200, 2560x1600, 1280x960, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 800x1280, 750x1334 atd.

Klíčová slova: školství, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky států a zemí světa, odkaz, Obrázek Fitness, zdroje informací, zajímavosti, odkazy, webové stránky, weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vše pro kolo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Naše tipy
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Naomi Campbell
Doporučené odkazy
Omalovánky pro malé děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.