Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky, země EU, hudební zkratky, okresy České republiky, geocaching, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, rostliny, osobnosti a lidé, láska, jídlo a nápoje, mapy, sport, nápoje, auta, muži, náboženství, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, dopravní prostředky, přístroje, ptáci, ženy a dívky, hmyz, věda, hudba, zelenina, ovoce atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Informace, cestování, zábava i hry

PC tapety pro Windows - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. můžete využít v PC, tablet, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, počítač, monitor, mobil, displej, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 7, Windows 98, Windows Server 2012, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows NT, BlackBerry OS. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, ptáci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, květiny, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Formule 1, motorky, sportovní wallpapery, free wallpapers, fantasy. Dostupné rozměry 1200x1920, 360x760, 2560x1920, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 2048x1536, 800x1280, 1440x900, 1366x768, 2560x1600, 750x1334, 375x667, 1920x1080, 1366x1024, 1280x720 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, kuriozity, linky, Online životopisy, biografie, Omalovánka zvonečku, školství, webovky, Webové online testy zdarma, Recepty na oblíbená vánoční jídla, doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Webové online hry zdarma

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý večer, Popelka, Ježíš Kristus, Adventní kalendář, Staroměstské náměstí, Linecká kolečka, Drážďany, Strom, Kinder, Vánoční ozdoby, Svíčky, Desktop, Květiny, Dia, Jedle, Papírový vánoční stromek, Ohňostroj, Křesťanství, Cesmína, Brno, Vánoční pozadí, Kavkazská jedle, Zima, Pro děti, Štědrý den, Láska nebeská, Obrazovka, K Vytisknutí, Televize, Skleněné ozdoby, Václavské náměstí apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Oddechové, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Avangard Omsk, Archivář, Žhavé výstřely, Komik, Country, Hokejisté, Washington Capitals, Orlík, Zlatý slavík, Skladatel, Protektorát, Boston Bruins, New Jersey Devils, Básník, Hokej, Režisér, Architekt, Habsburkové, Královna, KHL, Olympijští vítězové, Romantismus, Vrah, Miliardáři, Válka, Zpěvačka, Herečka, Trest smrti, Vojáci, Voják, Faraon, Pop, Čeští králové, Žijící, Gymnasté, Rétorika apod.

Keywords:zábava, F, Dopravní značky, zeměpis, Thierry Henry, Online web Hry zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, volný čas, Sexy Cindy Crawford, zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online geografické testy zdarma bez registrace

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, příroda, materiály, nástroje, věda, účetnictví, matematika, nápoje, počítače, hardware, zločin a právo, fyzika, politika, stavebnictví, technika, cestování, chemie, latina, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, nemoce, sport, internet atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, F, tipy, Sexy Angelina Jolie, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Staré hry online, PC tapety pro Windows, Vlajky států světa

Fórky, frky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, O Windows, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Slovácích, Frky ze života, O Němcích, Vtipné hádanky apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Závody aut, Animace, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Závody aut, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Animace, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Akční hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Sportovní hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: info, Tapety na PC, Online adventní magazín, Sexy Kristin Kreuk, výukové pomůcky, F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Texty přání k vánocům, pro děti, internetové stránky, Super free web games zdarma

Fórky, frky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, O Windows, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Slovácích, Frky ze života, O Němcích, Vtipné hádanky apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Závody aut, Animace, Relaxační hry, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro děti, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Frky, ftipy, fóry, vtipné texty, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Frky, ftipy, fóry, vtipné texty, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné básničky apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Kalifornie, Tennessee, Arkansas, Havaj, Nové Mexiko, Ohio, Severní Karolína, Nevada, Georgie, Colorado, Virginie, Massachusetts, Louisiana, Montana, Utah, Maine, Kansas, Indiana, Iowa, New York, Michigan, Arizona, Mississippi, Idaho, Aljaška atd.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, geocaching, okresy České republiky, země EU, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, měny, fyzikální jednotky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, weby, počítače, Nejlepší vánoční cukroví klasické i netradiční, Adventní magazín, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Super free web games zdarma, cestování, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stavění sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoce
Naše tipy
Anděl pastýřům zvěstoval
Zajímavé internetové odkazy
Přání a obrázky
Partnerské weby
Novoroční přání pohodičku v novém roce
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.