Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, monitor, obrazovka počítače, PC, mobilní telefon, smartphone, tablet, mobil, ultrabook, notebook, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows Me, Slackware, SUSE Linux, Java ME, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 7, Windows XP, Chrome OS, Linux Fedora. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, nature - příroda, oceán, moře, pláže, ptáci, motorky, flóra, stromy, květiny, hmyz a pavouci, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1080x1920, 1440x960, 375x812, 3200x1200, 1280x800, 360x640, 750x1334, 1536x2048, 1366x768, 1080x1800, 1600x900, 1680x1050, 1280x854, 1366x1024 atd.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Oblíkačky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, vtípky, fórky, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: kuriozity, URL, Onlinovky zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Arsenal F.C., Seznam souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Ocean wallpapers, Americké federální vlajky, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, Nejlepší hry pro dívky

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak převést, jak importovat následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, muži, nápoje, náboženství, rostliny, věda, sport, halloween, stavby, přístroje, hudba, láska, ptáci, zelenina, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, ženy a dívky, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zvířata, ovoce, hmyz atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:webové stránky, Online adventní magazín, Státní vlajky států světa, pro dospělé, FC Barcelona, zeměpis, Super online hry zdarma, internet, Freeware, M, zábava, Dopravní značky

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, sport, podnikání a podnikatelé, věda, státní správa, nadpřirozené osoby, historie, záliby, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, přezdívky, profese a zaměstnání, poruchy, školství, umělci, křesťanství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Motta, výroky, hlášky, myšlenky, úsloví, rčení, moudra

Slavné citáty, Motta, výroky, hlášky, myšlenky, úsloví, rčení, moudra, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Super online hry zdarma, Romulus Remus, F, Online hry zdarma, hyperlinky, Online poker, karetní hry na Internetu, zajímavosti, odkazy, Kliparty pro Office, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, grafiku, dokumenty apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Síť, všeobecné informace zdarma

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, displej, mobil, phablet, tablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, monitor, PC a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows Me, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows 7. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, noční města, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 1536x864, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 800x1280, hi res 2560x1920, 854x480, 1200x1920, 1280x854, 1366x1024, 1280x1024, 640x480, 2048x1080, 1152x1920, 1080x1800, 1152x864 atd.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: cestování, M, doporučujeme, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, multimédia, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online vánoční magazín, Vlajka Bruneie, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, Nejhranější online hry zdarma

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, grafiku, dokumenty apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Informace, všeobecné informace zdarma

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pop, Rakousko-Uhersko, Itálie, Textařka, Němci, Imitátor, Zavražděn, Malíř, Gymnasté, Rétorika, KSČ, Romantismus, Básník, Rakušan, Teolog, Manýrismus, Češi, Egypt, Královna, Masový vrah, Komik, Sochař, NHL, Spisovatel, Nežijící, Hejtman, Scénárista, Husité, Miliardář, Olympijští vítězové, Boston Bruins, Vrah, Válka, Vojáci, Textař, Trenérka apod.

Motta, bonmoty, rčení, úsloví, přísloví, moudra, aforismy

Slavné citáty, Motta, bonmoty, rčení, úsloví, přísloví, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o zlu od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, náboženství a křesťanství, cestování, bankovnictví, nápoje, zkratky, software, zločin a právo, matematika, nemoce, hardware, různé, český jazyk, věda, psychologie, počítače, latina, fyzika, nástroje, školství, literatura, politika, internet, příroda atd.

Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky, frky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Windows, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, pro děti, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, internetové stránky, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online kvízy, V, humor, Prapory regionů a království, výukové pomůcky, Filmy, filmová kamera, střih,

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Wallpapers na plochu zvířata
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Vanuatu
Doporučené odkazy
Přání k narození dítěte
Naše tipy
Casino
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.