Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí American Football na plochu PC ke stažení zdarma | Sport wallpapers

Wallpaper American Football na plochu

American Football je v především americký sport, který hraje jedenáct hráčů, kteří se naproti sobě snaží dopravit oválný míč do brankového pole soupeře. American Football se u nás známý jako americký fotbal začal hrát v roce 1990 založením týmu Prague Lions.

Autor obrázku: Gerald R. Ford Presidential Museum, Public domain, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Sport, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - American Football zdarma ke stažení

Vyberte si rozměr tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Sport, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - American Football

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek American Football se nachází v kategorii Sport

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: Xhammer

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Huawei, obrázky ke stažení, 640x480, pozadí, počítač, 2048x1536, tapety, download, HD 1280x720, Windows 11, Free Wallpaper, 800x1280, obrazovka počítače, zdarma, Sport, BlackBerry, 1680x1050, 2560x1440, GOOGLE Pixel, 2048x1080, 1080x1800, wallpaper, ke stažení, obrázek, 1920x1080 Full HD.

Pěkná tapeta na plochu Windows s názvem American Football. Wallpaper s obrázkem pro Windows jsme pro vás připravili v několika rozdílných velikostech. Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Tapeta se následně otevře v novém okně odkud jí můžete stáhnout na disk. Nad ukázkovým náhledovým obrázkem je napsán autor (případně jeho pseudonym) díla (pakliže je znám). Dále je tu uveden odkaz na zdroj a licence pod kterou je tento obrázek šířen.