Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí American Football na plochu PC ke stažení zdarma | Sport wallpapers

Wallpaper American Football na plochu

American Football je v především americký sport, který hraje jedenáct hráčů, kteří se naproti sobě snaží dopravit oválný míč do brankového pole soupeře. American Football se u nás známý jako americký fotbal začal hrát v roce 1990 založením týmu Prague Lions.

Autor obrázku: Gerald R. Ford Presidential Museum, Public domain, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Sport, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - American Football zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Sport, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - American Football

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek American Football se nachází v sekci Sport

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: Xhammer

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Realme, Nexus, obrazovka počítače, Free Wallpaper, na plochu, 1152x1920, Windows 11, iGET, 1680x1050, Linux Mint, telefon, American Football, ke stažení, tapeta, Linux Xubuntu, Oppo, Xiaomi Redmi, obrázek, Sony Xperia, obrázky ke stažení, počítač, 750x1334, wallpaper, 1600x2560, mobilní telefon.

Tento hezký obrázek na pozadí PC, mobilu či tabletu má název American Football. Wallpaper na pozadí monitoru je ke stažení v několika rozměrech. Zvolte si prosím co nejpodobnější rozlišení tapety, klikněte na něj a z nového okna internetového prohlížeče poté uložte soubor na disk. Následně ho potom můžete nastavit jako pozadí vaší pracovní plochy. Před sdílením wallpaperu (například umístěním na vlastní webovou prezentaci) se seznamte s licencí uvedenou nad ukázkovým obrázkem.