Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Mandelbrotova množina na plochu PC ke stažení zdarma | Fraktály wallpapers

Wallpaper Mandelbrotova množina na plochu

Mandelbrotova množina je jeden z nejznámějších fraktálů. Je zajímavý nejen z matematického hlediska, ale je i krásný na pohled, ideální tapeta na pozadí pro studenty matematiky, informatiky a grafiky. Obrázek je dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license. Tapeta je dostupná pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.

Obrázek, tapeta, pozadí Fraktály, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Mandelbrotova množina zdarma ke stažení

Stahujte tapetu, wallpaper, obrázek na plochu PC v následujících rozměrech

Tapeta, pozadí Fraktály, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Mandelbrotova množina

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Mandelbrotova množina patří do sekce Fraktály

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: Windows 2000, Apple Iphone, počítač, na plochu, Fraktály, monitor, telefon, phablet, Realme, 1280x960, zdarma, obrázky ke stažení, 800x1280, Windows 11, tapeta, Oppo, 2160x3840, 1080x1800, tapety, wallpaper, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, ke stažení, obrázek, pozadí.

Mandelbrotova množina je dalším zajímavým obrázkem - tapetou na plochu PC - monitoru, displeje. Wallpaper na pozadí monitoru Mandelbrotova množina je v různých verzích zdarma ke stažení. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Nad ukázkovým náhledovým obrázkem je napsán autor (případně jeho pseudonym) díla (pakliže je znám). Dále je tu uveden odkaz na zdroj a licence pod kterou je tento obrázek šířen.