Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Mandelbrotova množina na plochu PC ke stažení zdarma | Fraktály wallpapers

Wallpaper Mandelbrotova množina na plochu

Mandelbrotova množina je jeden z nejznámějších fraktálů. Je zajímavý nejen z matematického hlediska, ale je i krásný na pohled, ideální tapeta na pozadí pro studenty matematiky, informatiky a grafiky. Obrázek je dostupný pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license. Tapeta je dostupná pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic, 2.0 Generic and 1.0 Generic license.

Obrázek, tapeta, pozadí Fraktály, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Mandelbrotova množina zdarma ke stažení

Stahujte zdarma tapetu, wallpaper, obrázek na plochu PC v těchto velikostech.

Tapeta, pozadí Fraktály, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Mandelbrotova množina

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Mandelbrotova množina patří do sekce Fraktály

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Klíčová slova: 1152x768, Linux Mint, 1200x1920, zdarma, 1600x900, Android, na plochu, Free Wallpaper, 1920x1280, Fraktály, Full HD 1080x1920, PC, počítač, 1080x1800, pozadí, download, wallpaper, tapeta, Xiaomi Redmi, 1024x768, ke stažení, Mandelbrotova množina, obrazovka počítače, 1920x1440, Realme.

Tapeta, wallpaper, pozadí na plochu PC s názvem Mandelbrotova množina. Wallpaper Mandelbrotova množina je připraven ke stažení v několika velikostech. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Podmínky užití obrázku se řídí licenčním ujednáním uvedeným nad náhledem uvedeného obrázku.