Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Amsterdam na plochu PC ke stažení zdarma | Města wallpapers

Wallpaper Amsterdam na plochu

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň také největším městem tohoto státu. Žije zde něco kolem osmiset tisíc obyvatel. Amsterdam vznikl někdy v sedmnáctém století a stal hlavním finačním a kulturním centrem této velmi překrásné země.

Autor: Massimo Catarinella, zdroj, licence
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.

Obrázek, tapeta, pozadí Města, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Amsterdam zdarma ke stažení

Tapety, wallpaper, obrázek na plochu PC zdarma ke stažení je dostupný v následujících rozměrech

Tapeta, pozadí Města, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Amsterdam

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Amsterdam patří do sekce Města

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Honor, obrázky ke stažení, pozadí, Nexus, mobilní telefon, tapeta, 1600x2560, 2560x2048, 1366x1024, Amsterdam, obrazovka počítače, 2560x1600, Sony Xperia, na plochu, GOOGLE Pixel, phablet, Windows 10, Dogee, obrázek, počítač, Windows XP, zdarma, Samsung Galaxy, wallpaper, plocha.

Tato tapeta na pozadí plochy monitoru PC má jméno Amsterdam. Pozadí s názvem Amsterdam je ke stáhnutí v řadě formátů vhodných pro různá zařízení (monitor počítače, tablet, chytrý telefon atd.). Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Podmínky užití obrázku se řídí licenčním ujednáním uvedeným nad náhledem uvedeného obrázku.