Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Veverka na plochu PC ke stažení zdarma | Zvířata wallpapers

Wallpaper Veverka na plochu

Veverka na stromě v Indii.

Autor obrázku: Bishakh Ghosh, Licence: CC0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Zvířata, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Veverka zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zadarmo ke stáhnutí

Tapeta, pozadí Zvířata, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Veverka

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Veverka je v kategorii Zvířata

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: alfik

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: Asus ZenFone, Zvířata, Windows XP, Ulefone, Android, HTC, tapeta, ke stažení, wallpaper, Free Wallpaper, PC, na plochu, Full HD 1080x1920, Veverka, 1800x1440, Nexus, obrázky ke stažení, zdarma, 1600x2560, 1200x1920, 1152x864, 2048x1080, 854x480, iGET, Linux Mint.

Zajímavý obrázek, wallpaper, tapeta, pozadí na plochu počítače s názvem Veverka. Wallpaper, pozadí je připraveno ke stažení zadarmo v několika různých rozměrech. Neukládejte proto zobrazený obrázek (náhled) - tapeta na ploše by nebyla kvalitní. Raději vyberte jeden z rozměrů, klikněte na něj a obrázek uložte z nově otevřeného okna. Nad ilustračním obrázkem je uvedeno označení licence (eventuálně odkaz na podrobné podmínky), autor (je-li znám) a zdroj odkud byl wallpaper stažen.