Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Oslo na plochu PC ke stažení zdarma | Města wallpapers

Wallpaper Oslo na plochu

Oslo je hlavním městem severského státu Evropy, a to Norska. Název samotného města se v norštině čte jako uslu nebo ušlu. Oslo je charakteristické svými přímořskými přístavy a poměrně chladným počasím. Na wallpaperu vidíte klidný přístav na okraji města.


zdroj public domain.

Obrázek, tapeta, pozadí Města, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Oslo zdarma ke stažení

Dostupné velikosti tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Města, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Oslo

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Oslo je v sekci Města

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: LG, pozadí, wallpaper, 1280x800, monitor, 1280x768, na plochu, iGET, mobilní telefon, tapetky, zdarma, Nokia, 1920x1080 Full HD, wallpapers, Free Wallpaper, obrázek, Oppo, 1440x900, tapeta, 2048x1536, wallpapery, Oslo, Lenovo, počítač, obrázky ke stažení.

Tento wallpaper (tapeta) na plochu Windows má název Oslo Wallpaper na monitor jsme pro vás připravili v několika verzích. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Před případným sdílením obrázku (než dáte obrázek na svůj web nebo ho budete jinak šířit) je dobré nastudovat podmínky licence, která je uvedena v popisku nad obrázkem.