Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí KTM na plochu PC ke stažení zdarma | Moto wallpapers

Wallpaper KTM na plochu

KTM je rakouská značka výrobce motocyklů, který je vyrábí od roku 1934. Hlavní dominantou je výroba spíše terénních a enduro strojů, i když v poslední době vzniklo vznkají i silniční závodní speciály. KTM neboli celým názvem KTM Sportmotorcycle AG si na poli sportu udržuje prestiž. Na obrázku je čtyřkolka KTM Quad 990.

Autor obrázku: Stefan Krause, Germany, CC BY 3.0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Moto, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - KTM zdarma ke stažení

Rozměry tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Moto, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - KTM

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek KTM patří do sekce Moto

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: pozadí, monitor, obrázek, Asus ZenFone, Free Wallpaper, displej, zdarma, ke stažení, 1280x960, 1366x1024, 1280x768, notebook, krátké tapety, Windows 7, ke stáhnutí, phablet, Samsung Galaxy, 2560x1440, hi res 2560x1920, na plochu, telefon, LG, počítač, obrázky ke stažení, KTM.

Tento wallpaper (tapeta) na plochu Windows má název KTM Soubor (tapeta, wallpaper, pozadí, obrázek) je připraven k uložení v různých velikostech. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Obrázek (pozadí, wallpaper) je pod licencí uvedenou zde nad náhledem. Dodržujte ji prosím!