Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí KTM na plochu PC ke stažení zdarma | Moto wallpapers

Wallpaper KTM na plochu

KTM je rakouská značka výrobce motocyklů, který je vyrábí od roku 1934. Hlavní dominantou je výroba spíše terénních a enduro strojů, i když v poslední době vzniklo vznkají i silniční závodní speciály. KTM neboli celým názvem KTM Sportmotorcycle AG si na poli sportu udržuje prestiž. Na obrázku je čtyřkolka KTM Quad 990.

Autor obrázku: Stefan Krause, Germany, CC BY 3.0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Moto, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - KTM zdarma ke stažení

Vyberte si rozměr tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Moto, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - KTM

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek KTM je v sekci Moto

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: hi res 2560x1920, zdarma, HD 1280x720, Nokia, 2560x1600, 800x600, na plochu, wallpaper, 1536x2560, 1280x960, 1680x1050, Xiaomi Redmi, pozadí, obrazovka počítače, 1024x600, obrázky ke stažení, KTM, monitor, Linux Mint, Moto, Free Wallpaper, Windows XP, ultrabook, Nexus, Apple Iphone.

Docela zajímavá tapeta na plochu PC s názvem KTM. Obrázek pojmenovaný KTM je připraven ke stažení v několika rozměrech. Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj - obrázek se vám otevře v novém okně. Z něho ho stáhněte (uložte na disk) a tento soubor pak nastavte jako pozadí pro váš počítač. Nad ukázkovým náhledovým obrázkem je napsán autor (případně jeho pseudonym) díla (pakliže je znám). Dále je tu uveden odkaz na zdroj a licence pod kterou je tento obrázek šířen.