Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Maledivy na plochu PC ke stažení zdarma | Oceán wallpapers

Wallpaper Maledivy na plochu

Maledivy je ostrov a zároveň stát, který se nachází v Asii u Indického oceánu. Hlavní město je Male. Maledivy je soustroví o 1196 ostrovech, z nichž je obydlená pouhá dvoustovka. Na wallpaperu můžete vidět jeden z ostrůvků, který slouží především jako zázemí pro turisty.

Autor: Nevit Dilmen, zdroj, licence Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0.

Z technických důvodů není tento obrázek v současné době dostupný. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme.

Dostupná rozlišení wallpaperu, tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Maledivy se nachází v kategorii Oceán

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: tapeta, počítač, HTC, širokoúhlé 1366x768, zdarma, Free Wallpaper, Windows 2000, Nexus, Apple iOS (iPhone), 1920x1280, 1680x1050, Maledivy, Oceán, ke stažení, GOOGLE Pixel, tapety, obrázek, LG, Apple Iphone, 1536x2560, phablet, obrázky ke stažení, obrazovka počítače, na plochu, download.

Tato tapeta na pozadí plochy PC má jméno Maledivy. Wallpaper na monitor počítače je k dispozici ke stáhnutí v různých rozměrech. Klikněte na nejvhodnější rozměr a poté můžete uložit obrázek z nového okna prohlížeče. Potom si otevřete systémové nastavení operačního systému a nastavte zde požadovaný soubor jako tapetu vaší pracovní plochy. Další užití, resp. distribuce wallpaperu je omezeno uvedenou licencí. Děkujeme, že ji dodržujete.