Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Maledivy na plochu PC ke stažení zdarma | Oceán wallpapers

Wallpaper Maledivy na plochu

Maledivy je ostrov a zároveň stát, který se nachází v Asii u Indického oceánu. Hlavní město je Male. Maledivy je soustroví o 1196 ostrovech, z nichž je obydlená pouhá dvoustovka. Na wallpaperu můžete vidět jeden z ostrůvků, který slouží především jako zázemí pro turisty.

Autor: Nevit Dilmen, zdroj, licence
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0.

Tapeta není v tuto chvíli dostupná.

Dostupné rozměry tapetky, tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Maledivy patří do kategorie Oceán

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: ZTE, 2048x1536, Linux Xubuntu, PC, počítač, 2160x3840, Huawei, Xiaomi Redmi, obrázky ke stažení, ke stáhnutí, Oceán, pozadí, 1280x854, obrázek, wallpapers, 1152x1920, mobilní telefon, Free Wallpaper, Linux Mint, tapetky, wallpaper, 1680x1050, tapeta, 750x1334, na plochu.

Hezký wallpaper nejen pro Windows 10 pojmenovaný Maledivy. Wallpaper na monitor jsme pro vás připravili v několika verzích. Nyní prosím klikněte na jedno z rozlišení. Před případným sdílením obrázku (než dáte obrázek na svůj web nebo ho budete jinak šířit) je dobré nastudovat podmínky licence, která je uvedena v popisku nad obrázkem.