Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Maledivy na plochu PC ke stažení zdarma | Oceán wallpapers

Wallpaper Maledivy na plochu

Maledivy je ostrov a zároveň stát, který se nachází v Asii u Indického oceánu. Hlavní město je Male. Maledivy je soustroví o 1196 ostrovech, z nichž je obydlená pouhá dvoustovka. Na wallpaperu můžete vidět jeden z ostrůvků, který slouží především jako zázemí pro turisty.

Autor: Nevit Dilmen, zdroj, licence
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0.

Obrázek, tapeta, pozadí Oceán, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Maledivy zdarma ke stažení

Vyberte si rozměry wallpaperu, tapety, obrázku na plochu PC zadarmo ke stažení

Tapeta, pozadí Oceán, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Maledivy

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Maledivy patří do sekce Oceán

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Windows 10, hi res 2560x1920, ZTE, počítač, Windows 7, PC, Samsung Galaxy, iGET, download, ke stažení, 1024x768, Free Wallpaper, Ulefone, na plochu, tapety, 2560x1600, 1536x2560, wallpapery, Maledivy, Sony Xperia, pozadí, wallpaper, 800x1280, zdarma, Oceán.

Toto pozadí na plochu má název Maledivy. Tapeta na monitor PC (mobilu či tabletu) je připravena ke stáhnutí v několika rozměrech. Pro zobrazení této PC tapety na plochu PC klikněte na jedno z výše uvedených rozlišení, tapeta se zobrazí v novém okně. Než budete obrázek dále šířit (sdílet) tak se prosím seznamte s licencí pod kterou distribuován. Ta je uvedena v popisu nad obrázkem.