Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Papoušek na plochu PC ke stažení zdarma | Ptáci wallpapers

Wallpaper Papoušek na plochu

Barevný papoušek nesmí chybět v nabídce tapet na plochu.

Autor obrázku: Mikhail Vasilyev, Licence: CC0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Ptáci, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Papoušek zdarma ke stažení

Výběr rozměru tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Ptáci, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Papoušek

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Papoušek je v kategorii Ptáci

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: alfik

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Windows 11, Windows 2000, 1920x1280, tapeta, Microsoft Windows Vista, Xiaomi Redmi, 1280x854, 1024x600, 1800x1440, ke stažení, Asus ZenFone, Free Wallpaper, obrázek, 800x1280, Dogee, Sony Xperia, na plochu, 1600x900, počítač, Windows 10, krátké tapety, 1680x1050, zdarma, pozadí, Ptáci.

Papoušek je dalším zajímavým obrázkem - tapetou na plochu PC - monitoru, displeje. Soubor pozadí pro Windows je připraven ke stažení zdarma v několika rozdílných velikostech. Neukládejte proto zobrazený obrázek (náhled) - tapeta na ploše by nebyla kvalitní. Raději vyberte jeden z rozměrů, klikněte na něj a obrázek uložte z nově otevřeného okna. Tapeta na plochu monitoru počítače je zdarma ke stažení. Pokud ji chcete dále šířit nebo používat jinak než pro vlastní potřebu, je třeba se seznámit s licencí. Ta je uvedena nad obrázkem.