Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Kočička na plochu PC ke stažení zdarma | Zvířata wallpapers

Wallpaper Kočička na plochu

Tapety s kočičkami patří mezi ty nejoblíbenější.
Autor obrázku: Erik-Jan Leusink, Licence: CC0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Zvířata, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Kočička zdarma ke stažení

Tapety, wallpaper, obrázek na plochu PC zdarma ke stažení je dostupný v následujících rozměrech

Tapeta, pozadí Zvířata, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Kočička

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Kočička je v kategorii Zvířata

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: alfik

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: smartphone, tapeta, obrázek, 2560x2048, Huawei, Linux Ubuntu, 1200x1920, wallpaper, phablet, 2160x3840, zdarma, Motorola Moto, ke stažení, obrázky ke stažení, Zvířata, 854x480, telefon, počítač, krátké tapety, 1366x1024, pozadí, 1024x600, wallpapery, Free Wallpaper, 1080x1800.

Tento obrázek (wallpaper) na pozadí tabletu, počítače nebo mobilu je nazvaný Kočička. Pozadí s názvem Kočička je ke stáhnutí v řadě formátů vhodných pro různá zařízení (monitor počítače, tablet, chytrý telefon atd.). Neukládejte proto zobrazený obrázek (náhled) - tapeta na ploše by nebyla kvalitní. Raději vyberte jeden z rozměrů, klikněte na něj a obrázek uložte z nově otevřeného okna. Chcete-li obrázek užít pro jiný než osobní účel, je třeba se řídit licencí. Její označení, eventuálně odkaz na podrobné znění smlouvy, jméno autora a url odkud byl obrázek stažen, jsou uvedeny nad náhledem nahoře.