Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Opel Corsa na plochu PC ke stažení zdarma | Auta wallpapers

Wallpaper Opel Corsa na plochu

Opel Corsa je výrobkem německé společnosti Opel. Jedná se o poměrně velmi malý automobil, který je vhodný především pro městskou dopravu. Opel Corsa se vyrábí již od roku 1982 a nabízí jak benzínovou, tak také diseslovou verzi. Na wallpaperu si můžete prohlédnout samotný vůz.

Autor: Tomasz Sienicki, zdroj, licence Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license.

Obrázek, tapeta, pozadí Auta, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Opel Corsa zdarma ke stažení

Tapety, wallpaper, obrázek na plochu PC zdarma ke stažení je dostupný v následujících rozměrech

Tapeta, pozadí Auta, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Opel Corsa

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Opel Corsa se nachází v sekci Auta

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: Honor, zdarma, tapeta, HD 1280x720, 1366x1024, Opel Corsa, mobilní telefon, Linux Xubuntu, 1152x768, na plochu, Auta, BlackBerry, 1024x600, počítač, obrázky ke stažení, monitor, tapetky, pozadí, 1152x864, krátké tapety, 1600x900, ke stáhnutí, Windows 2000, obrázek, Android.

Pěkná tapeta na plochu Windows s názvem Opel Corsa. Wallpaper s obrázkem pro Windows jsme pro vás připravili v několika rozdílných velikostech. Nyní prosím klikněte na jedno z rozlišení. Další distribuce obrázku se řídí typem licence uvedené nad náhledovým obrázkem.