Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Hvězdice na plochu PC ke stažení zdarma | Zvířata wallpapers

Wallpaper Hvězdice na plochu

Sedmicípá mořská hvězdice na písečné pláži na ostrově Zanzibar.

Autor obrázku: Anastasiya Malova, Licence: CC0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Zvířata, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Hvězdice zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapetky, tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Zvířata, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Hvězdice

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Hvězdice se nachází v sekci Zvířata

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: alfik

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: mobilní telefon, Nexus, 1600x2560, ke stažení, Android, Free Wallpaper, Nokia, wallpapers, GOOGLE Pixel, 800x600, wallpaper, BlackBerry, Motorola Moto, pozadí, Hvězdice, Zvířata, Linux Ubuntu, Realme, tapeta, Ulefone, PC, notebook, na plochu, obrázek, Huawei.

Toto pozadí na plochu má název Hvězdice. Wallpaper s obrázkem pro Windows jsme pro vás připravili v několika rozdílných velikostech. Doporučujeme vám, zvolit si rozlišení obrázku, které se nejvíc blíží rozlišení vašeho zařízení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru. Pak ho můžete stáhnout nebo pomocí menu rovnou nastavit jako tapetu pracovní plochy. Další užití, resp. distribuce wallpaperu je omezeno uvedenou licencí. Děkujeme, že ji dodržujete.