Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Včelka na plochu PC ke stažení zdarma | Hmyz wallpapers

Wallpaper Včelka na plochu

Pilná včelička.

Autor obrázku: Boris Smokrovic, Licence: CC0, zdroj: Wikimedia Commons

Obrázek, tapeta, pozadí Hmyz, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Včelka zdarma ke stažení

Dostupné velikosti tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Hmyz, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Včelka

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Včelka je v kategorii Hmyz

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: alfik

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: telefon, 1024x600, obrázky ke stažení, 750x1334, Včelka, Windows XP, počítač, zdarma, ke stažení, tapetky, Apple iOS (iPhone), 2048x1536, 2560x1600, na plochu, Xiaomi Redmi, Hmyz, Microsoft Windows Vista, 800x600, LG, pozadí, obrázek, Dogee, Honor, wallpaper, Free Wallpaper.

Tento hezký wallpaper na plochu PC, tabletu nebo mobilu má jméno Včelka. Obrázek pojmenovaný Včelka je připraven ke stažení v několika rozměrech. Klikněte na nejvhodnější rozměr a poté můžete uložit obrázek z nového okna prohlížeče. Potom si otevřete systémové nastavení operačního systému a nastavte zde požadovaný soubor jako tapetu vaší pracovní plochy. Chcete-li obrázek užít pro jiný než osobní účel, je třeba se řídit licencí. Její označení, eventuálně odkaz na podrobné znění smlouvy, jméno autora a url odkud byl obrázek stažen, jsou uvedeny nad náhledem nahoře.