Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Universe na plochu PC ke stažení zdarma | Vesmír wallpapers

Wallpaper Universe na plochu

Universe je další varianta překladu slova vesmír. Je to nekonečný prostor a čas. Určité astonomické historické výsledky určují stáří velmíru na 13,7 miliardy let, což je samozřejmě pouze hypotéza a ničím nepodložená myšlenka. Universe můžete vidět na tomto wallpaperu.





zdroj, autor: NASA ESA, licence
Public domain.

Obrázek, tapeta, pozadí Vesmír, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Universe zdarma ke stažení

Tapety, wallpaper, obrázek na plochu PC zdarma ke stažení je dostupný v následujících rozměrech

Tapeta, pozadí Vesmír, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Universe

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Universe se nachází v kategorii Vesmír

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: tapeta, OnePlus, krátké tapety, Honor, 1280x960, 1920x1200, displej, ke stažení, Free Wallpaper, 1440x2560, Linux Xubuntu, na plochu, wallpaper, 2048x1080, počítač, Android, Universe, Vesmír, LG, Microsoft Windows Vista, tapety, 1600x2560, 1920x1440, 1600x900, pozadí.

Tento docela zajímavý počítačový wallpaper na plochu Windows má název Universe. Tapeta pojmenovaná Universe je k dispozici ke stažení v několika velikostech. Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Tapeta se následně otevře v novém okně odkud jí můžete stáhnout na disk. Než budete obrázek dále šířit (sdílet) tak se prosím seznamte s licencí pod kterou distribuován. Ta je uvedena v popisu nad obrázkem.