Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Universe na plochu PC ke stažení zdarma | Vesmír wallpapers

Wallpaper Universe na plochu

Universe je další varianta překladu slova vesmír. Je to nekonečný prostor a čas. Určité astonomické historické výsledky určují stáří velmíru na 13,7 miliardy let, což je samozřejmě pouze hypotéza a ničím nepodložená myšlenka. Universe můžete vidět na tomto wallpaperu.

zdroj, autor: NASA ESA, licence
Public domain.

Obrázek, tapeta, pozadí Vesmír, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Universe zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapety, tapetky, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Vesmír, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Universe

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Universe je v kategorii Vesmír

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, ke stáhnutí, obrázek, 1600x900, displej, Android, wallpaper, 1600x2560, 2160x3840, zdarma, počítač, Vesmír, Free Wallpaper, Universe, Realme, Asus ZenFone, ke stažení, smartphone, Ulefone, Sony Xperia, na plochu, 1920x1200, PC.

Tento obrázek (wallpaper) na pozadí tabletu, počítače nebo mobilu je nazvaný Universe. Tapeta pojmenovaná Universe je k dispozici ke stažení v několika velikostech. Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu jpeg stáhnout na disk. Licenční podmínky použití wallpaperu se řídí podmínkami uvedenými nad ukázkou tohoto obrázku.