Free Wallpapers
Tapeta, obrázek, pozadí Universe na plochu PC ke stažení zdarma | Vesmír wallpapers

Wallpaper Universe na plochu

Universe je další varianta překladu slova vesmír. Je to nekonečný prostor a čas. Určité astonomické historické výsledky určují stáří velmíru na 13,7 miliardy let, což je samozřejmě pouze hypotéza a ničím nepodložená myšlenka. Universe můžete vidět na tomto wallpaperu.

zdroj, autor: NASA ESA, licence
Public domain.

Obrázek, tapeta, pozadí Vesmír, wallpaper na plochu PC, počítače, tabletu - Universe zdarma ke stažení

Dostupná rozlišení tapetky, tapety, wallpaperu, obrázku na plochu PC zdarma ke stažení

Tapeta, pozadí Vesmír, obrázek, wallpaper na plochu monitoru PC, počítače, tabletu, chytrého mobilního telefonu - Universe

Wallpaper, pozadí, tapeta, obrázek Universe se nachází v sekci Vesmír

Tapetu, pozadí, obrázek, wallpaper přidal užitel: coiposter

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: 640x480, 1920x1440, pozadí, obrázky ke stažení, Windows 11, Nokia, 1280x960, 1536x2048, Android, plocha, Sony Xperia, wallpapery, obrázek, 1152x768, OnePlus, wallpaper, 2048x1536, Vesmír, zdarma, tapeta, 1200x1920, na plochu, ke stažení, Free Wallpaper, Ulefone.

Tento wallpaper (tapeta) na plochu Windows má název Universe Wallpaper na pozadí monitoru Universe je v různých verzích zdarma ke stažení. Doporučujeme vám, zvolit si rozlišení obrázku, které se nejvíc blíží rozlišení vašeho zařízení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru. Pak ho můžete stáhnout nebo pomocí menu rovnou nastavit jako tapetu pracovní plochy. Další užití, resp. distribuce wallpaperu je omezeno uvedenou licencí. Děkujeme, že ji dodržujete.